Hit memecoinów tej hossy znów na fali! PEPE z nowym ATH, a jego wolumeny handlowe rosną | Wiadomości | CrypS.

Hit memecoinów tej hossy znów na fali! PEPE z nowym ATH, a jego wolumeny handlowe rosną

Filip Dzięciołowski
PEPE

Rynek kryptowalut potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie i nie wiadomo z której strony. Po swojej trzyletniej ciszy ponownie na X zaczął się udzielać znany trader, który jest powiązany przede wszystkim z projektem GameStop. Jego poniedziałkowy wpis wybił mocno do góry wiele memecoinów, ale na szczególną uwagę zasługuje hit tego typu kryptowalut, czyli PEPE.


  • Wartość rynkowa PEPE w ciągu ostatnich 7 dni wzrosła o ponad 50%. Token od poniedziałku każdego dnia odnotowuje swoje nowe ATH,
  • Wolumen obrotu kryptowalutą znajduje się na wysokim poziomie. Od wczoraj wzrósł on o aż 76,24% i wynosi ponad 3,8 miliarda dolarów.

PEPE to the Moon

Segment memicznych kryptowalut to często loteria. Nigdy nie wiesz, kiedy i jaki memecoin wystrzeli w wyniku danego czynnika.

Przypomnijmy na wstępie, że tego typu tokeny bazują stricte na spekulacji i nie posiadają żadnych solidnych fundamentów, nie przedstawiają również jakichkolwiek praktycznych zastosować, tak więc są to aktywa o wysokim ryzyku inwestycyjnym.

Co tym razem się zadziało, że wiele tego typu coinów znów zaświeciło mocno na zielono? A no powodem jest tutaj powrót po trzyletniej ciszy kontrowersyjnego tradera, Keitha Gilla, znanego w mediach społecznościowych jako Roaring Kitty.

Jeżeli jesteście na rynku kryptowalut przynajmniej od czasu poprzedniej hossy, to na pewno kojarzycie go z pompowania cen GameStop.

W poniedziałek Gill wrzucił na swój profil na X pewnego mema, który doprowadził momentalnie do wybicia akcji wyżej wspomnianej firmy oraz powiązanych z nią memecoinów. Przy okazji do łask inwestorów powrócił hit obecnej hossy, jeśli chodzi o memecoiny, czyli PEPE.

Od czasu wspomnianego powrotu kontrowersyjnego tradera kurs Pepe Coina skoczył o 40% i nadal rośnie z każdym nowym dniem osiągając swoje nowe ATH.

Obecnie jest cena wynosi 0.00001139 dolarów.

PEPE ATH
Wykres cenowy PEPE na giełdzie Binance. Źródło: TradingView

Token ten jest obecnie szóstym najbardziej handlowanym cyfrowym aktywem na rynku. Jego dobowy wolumen obrotu wynosi 3 850 157 192 dolarów. Natomiast jego kapitalizacja rynkowa to 4 769 272 526 dolarów, co plasuje go na 23. miejscu w rankingu największych kryptowalut.

Żabim memecoinem mocno handlują w ostatnim czasie wieloryby. Jak informuje Lookonchain, czyli platforma analizująca różne ruchy traderów na blockchainach, grube ryby aktualnie realizują ogromne zyski z inwestycji w PEPE.

PEPEreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.