Hiszpańska Telefonica umożliwia płatności kryptowalutowe poprzez Bit2Me | Wiadomości | CrypS.

Hiszpańska Telefonica umożliwia płatności kryptowalutowe poprzez Bit2Me

Mariusz Przepiórka
telefonica akceptuje płatności bitcoin btc w sklepie tu

Telefonica, hiszpański gigant telekomunikacyjny o wartości 19 mld USD, umożliwi płatności kryptowalutowe w swoim sklepie internetowym Tu.com.


Integracja płatności kryptowalutowych dla Tu.com to efekt współpracy nawiązanej przez Telefonikę i hiszpańską giełdę kryptowalutową Bit2Me. Według doniesień medialnych, Telefonica miała też zainwestować nieujawnioną kwotę w giełdę kryptowalutową.

To nie pierwsze przedsięwzięcie Telefoniki w przestrzeni blockchain. Firma otworzyła rynek NFT, a na początku tego tygodnia poinformowała o podpisaniu umowy z Qualcomm Technologies w celu opracowania platformy opartej na rzeczywistości rozszerzonej SnapDragon Spaces. W 2019 roku Telefonica przeprowadziła próbę rynku wspieranego przez blockchain, na którym użytkownicy mogliby sprzedawać prywatne dane.

Bit2Me to największa hiszpańska giełda kryptowalut ze średnim dziennym wolumenem obrotu na poziomie 6453 BTC, czyli prawie 126 mln USD.

Strona główna Tu.com akceptuje bitcoiny
Strona główna Tu.com
telefonica akceptuje płatności bitcoin btc w sklepie tureklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.