Heir Inc. – nowa platforma Michaela Jordana | Wiadomości | CrypS.

Heir Inc. – nowa platforma Michaela Jordana

Anna Sutowicz
jordan

Michael Jordan, legendarny zawodowy koszykarz ujawnił, że wraz z synem Jeffrey’em wkraczają w technologię blockchain i Web 3.0. Swoje technologiczne przedsięwzięcie nazwali Heir Inc. Celem Heir jest połączenie wiernych fanów z popularnymi sportowcami oraz uruchomienie tokena o nazwie „heir”.

W ocenie twórców, Heir Inc. to platforma napędzająca nową erę przedsiębiorczości sportowców. Stwarza konsumentom możliwość większego zaangażowania. To najnowszy przykład rozwijającego się tokena społecznościowego. Platforma Heir Inc. ma umożliwić profesjonalnym sportowcom wybijanie tokenów NFT, które fani mogą kupować, by wspierać wpływowe osoby czy uzyskać dostęp do ekskluzywnych korzyści.

Projekt jest przede wszystkim przeznaczony dla fanów generacji Z i millenialsów. We wczorajszym komunikacie prasowym twórcy stwierdzili, że:

użytkownicy będą mieli możliwość zakupu jednorazowych zasobów cyfrowych lub dołączenia do grupy opartej na technologii blockchain, aby uzyskać ekskluzywne nagrody, towary cyfrowe, głębokie wrażenia i nie tylko.

W platformę Heir Inc. zainwestowała m.in. Solana Ventures. Cała runda finansowania seed wyniosła 10,6 mln USD i była prowadzona przez Thrive Capital. Nowa platforma rodziny Jordan będzie wykorzystywała sieć blockchain Solana do wydawania tokena „heir”. Solana pod względem wartości i znaczenia istotnie wzrosła w ciągu roku. Rosnąc od 1 stycznia z ceny poniżej 2 USD za token do blisko 260 USD w listopadzie. Aktualna cena to 183 USD (16.12.2021).

Czy Michael Jordan będzie na platformie Heir? To niejasne. Na razie Jeffrey Jordan stwierdził tylko, że:

tata jest strategicznym doradcą i partnerem. Spotykamy się z nim regularnie, a on udziela wskazówek i wnikliwych pomysłów…

Platformę Heir Inc. poprowadzi: Daniel George, Jeron Smith oraz Jeffrey Jordan. Daniel George oraz Jeron Smith zakładają, iż będzie to główna platforma do kierowania wzrostem oraz rozwojem metamarek związanych ze sportem. Heir nie jest pierwszą tego rodzaju platformą. Istnieją już platformy takie jak na przykład Rally i Roll, które dają możliwość artystom i sportowcom wybicia własnego tokena oraz budowania relacji z fanami.

jordan
reklama
reklama