Guy Turner zapowiada kolejny wystrzał ceny Solany. Oto 4 czynniki do wzrostów | Wiadomości | CrypS.

Guy Turner zapowiada kolejny wystrzał ceny Solany. Oto 4 czynniki do wzrostów

Jacek Walewski
Solana Solana [SOL]

Analityk z rynku kryptowalut i gospodarz Coin Bureau – Guy Turner – twierdzi, że platforma inteligentnych kontraktów Solana będzie zyskiwała na znaczeniu, a kurs jej kryptowaluty wystrzeli jeszcze bardziej niż ostatnio.


  • Guy Turner uważa, że SOL przebije poziom 300 USD,
  • Wskazał na te czynniki, które – przynajmniej jego zdaniem – powinny napędzić rajd cenowy SOL.

Autor kanału Coin Bureau twierdzi, że solana będzie inwestycyjnym hitem

Guy Turner, gospodarz Coin Bureau, przekazał swoim followersom, że warto dziś inwestować w SOL. Powód? Potencjał do sporych wzrostów.

W przypadku SOL wygląda na to, że kurs wybija się w stosunku do BTC w ujęciu tygodniowym i miesięcznym, zapowiadając odpowiedni wzrost od 35 do 45%

– powiedział.

Innymi słowy, jeśli cena BTC pozostanie mniej więcej na tym samym poziomie, na którym jest obecnie, SOL może wzrosnąć do poziomu 300 USD. Tyle że szanse na to, że bitcoin po halvingu pozostanie na obecnym poziomie na wykresie, są małe. Bardziej realne jest to, że główna kryptowaluta rozpocznie już nie tyle marsz, co sprint na północ. Możliwe, że SOL zrobi to samo.

Co napędzi kurs?

Guy Turner wskazał na czynniki, które będą napędzać hossę na solanie.

To, czy SOL może osiągnąć 300 USD, czy więcej, zależy od kamieni milowych Solany. Fundacja Solana opublikowała w styczniu de facto plan działania, który obejmował cztery kamienie milowe

– powiedział.

Po pierwsze wydane ma zostać rozszerzenie tokenów. Do tego dojdzie „uruchomienie nowego klienta walidatora, a mianowicie Firedancer”. A to natomiast, jak podkreśla Turner, „znacznie zwiększy prędkość Solany”.

Trzecim kamieniem milowym w de facto planie działania Solany jest nieokreślone wsparcie instytucjonalne. W kamieniu milowym zauważono, że przedsiębiorstwa mają teraz dostęp do wszystkich narzędzi, których potrzebują, aby korzystać z rozwiązań Solany. Fakt, że celem Solany jest bycie zdecentralizowaną giełdą NASDAQ, sugeruje, że mogą pojawić się tokenizowane aktywa z prawdziwego świata

– dodał analityk.

I wreszcie Fundacja Solana zaapelowała do programistów, by wykorzystali wszystkie dostępne im narzędzia do tworzenia produktów i usług opartych o jej sieć.

W momencie pisania tego tekstu 1 SOL kosztuje 186 USD. W skali tygodnia daje to ponad 2% spadku.

O wiele szybciej straty nadrabiają BTC i ETH. Bitcoin w skali 7 dni daje swoim inwestorom ponad 4% zysku, zaś ether – 1,2%.

Czy Solana ma szansę na sukces?

Jeżeli wszystkie punkty, jakie wymienił Turner, zostaną zrealizowane, SOL może faktycznie rozwinąć skrzydła. Dziś problemem sieci Solana jest to, że swoją popularność opiera na memecoinach. Możliwe jednak, że wkrótce rzuci Ethereum poważniejsze wyzwanie, niż robi to dotychczas.

Solanareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.