Gemini nawiązuje współpracę z Samsungiem | Wiadomości | CrypS.

Gemini nawiązuje współpracę z Samsungiem

Mariusz Przepiórka
geiłda kryptowalut gemini nawiązała współpracę z samsungiem

Amerykańska giełda kryptowalut Gemini poinformowała o rozpoczęciu współpracy z firmą Samsung Electronics. Celem partnerstwa jest integracja kryptowalutowego portfela Samsung Blockchain Wallet z mobilną aplikacją Gemini. Zgodnie z komunikatem zamieszczonym na stronie internetowej giełdy, z usługi będą mogli korzystać klienci z USA i Kanady.

Gemini chwali się, że jest pierwszą amerykańską giełdą kryptowalut, która nawiązuje współpracę z Samsungiem. Samsung Blockchain Wallet to wygodny i bezpieczny portfel kryptowalutowy, który pozwala inwestorom na zarządzanie swoimi środkami za pomocą telefonu Samsung Galaxy obsługującego blockchain Samsunga. Łącząc portfel Samsung Blockchain Wallet z giełdą Gemini, klienci uzyskują możliwość kupna i sprzedaży kryptowalut, przeglądania swoich rachunków giełdowych oraz przesyłania środków do zimnego portfela w usłudze powierniczej Gemini.

Tyler Winklevoss, współzałożyciel i CEO giełdy Gemini, w swym oświadczeniu wskazał również, że współpraca między obiema stronami zapewnia użytkownikom większe możliwości inwestycyjne, a jednocześnie daje im niezależność i chroni ich prywatność. Bracia Tyler i Cameron Winklevoss założyli Gemini w 2015 roku. Giełda ma siedzibę w Nowym Jorku i w ciągu zaledwie dwóch lat znalazła się na liście 20 giełd z najwyższym wolumenem obrotu bitcoinem na świecie. Platforma obsługuje BTC, ETH, BCH, LTC, ZEC i jedną walutę fiducjarną, czyli USD. Co ciekawe, giełda posiada także własnego stablecoina, Gemini Dollar (GUSD), opartego na amerykańskim dolarze.

geiłda kryptowalut gemini nawiązała współpracę z samsungiem
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.