Floki Inu o krok od przełomu. Projekt idzie w stronę mainstreamu | Wiadomości | CrypS.

Floki Inu o krok od przełomu. Projekt idzie w stronę mainstreamu

Jacek Walewski

Floki Inu chce przestać być postrzegany jedynie w kategoriach memecoinowych. Stąd pomysł wprowadzenia karty debetowej, konta cyfrowego i platformy z grami dla użytkowników.


  • Floki Inu nie chce być już tylko kryptowalutowym żartem,
  • Stąd powstał pomysł stworzenia karty debetowej i platformy z grami.

Floki Inu zmienia wizerunek

Zespół, który stoi za memecoinem floki inu (FLOKI), przedstawił swój road map na rok 2024. Ma w planach stworzenie regulowanych kont cyfrowej bankowości. Do tego ma dojść integracja z protokołem zdecentralizowanych finansów Venus, wprowadzenie na rynek karty debetowej Floki i nowej wersji sieci głównej – Valhalla.

Do tego dzięki współpracy z nieujawnioną jeszcze, licencjonowaną firmą z rynku fintech działającą w strategicznych regionach, takich jak Kanada, Hiszpania, Australia i Zjednoczone Emiraty Arabskie, cyfrowe rachunki bankowe ułatwią płatności za pomocą systemu SWIFT.

Wspomniane zaś karty debetowe Floki umożliwią osobom indywidualnym połączenie swoich cyfrowych rachunków bankowych z właśnie kartami debetowymi, co umożliwi im używanie tokenów FLOKI do realizacji transakcji wyrażonych w tradycyjnych walutach, takich jak euro i dolar amerykański.

Zespół Floki Inu zamierza umieścić swój natywny token, FLOKI, w systemie Venus. Ma to na celu zwiększenie płynności, umożliwiając posiadaczom FLOKI wykorzystanie swoich tokenów jako zabezpieczenia pożyczek.

Zespół planuje także uruchomienie międzyłańcuchowego bota handlowego na Telegramie i Discordzie, napędzanego tokenem FLOKI, umożliwiającego użytkownikom handel kryptowalutami. Połowa wygenerowanych opłat zostanie wykorzystana na zakup i palenie tokenów FLOKI.

Przed nami też premiera Valhalli – metaverse’u Floki Inu. W ramach metawszechświata memecoina będzie można grać w gry sieciowe, oparte na systemie pay-to-earn.

Uwaga na floki!

Wszystko dzieje się jednak w niezbyt sprzyjających projektowi okolicznościach. W styczniu Komisja Papierów Wartościowych i Kontraktów Terminowych w Hongkongu przestrzegła opinię publiczną przed :Programem stake’owania Floki” i „Programem stake’owania TokenFi”.

SFC zauważyła, że produkty te zapewniają usługi stake’owania, obiecując roczny zwrot od 30% do ponad 100%. Mimo to projekty nie uzyskały stosowego zezwolenia w Hongkongu. Pomijając jednak to ostatnie, widać, że kolejny memecoin staje się poważnym projektem, a nie tylko tokenem powiązanym z memem i bazującym wyłącznie na spekulacji.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.