Eminem promuje giełdę kryptowalut. Wcześniej o nich rapował | Wiadomości | CrypS.

Eminem promuje giełdę kryptowalut. Wcześniej o nich rapował

Jacek Walewski
Eminem kryptowaluty

Eminem to najbardziej znany biały raper na świecie. A do tego mądry inwestor. Teraz promuje giełdę Crypto.com. Wygryzł na tym polu znanego aktora.


  • Eminem twierdzi, że “fortuna sprzyja odważnym”,
  • Raper pojawił się w klipie Crypto.com.

Eminem i Crypto.com

Eminem postanowił zrobić kolejny krok w świecie kryptowalut. Po rapowaniu o kopaniu bitcoinów i inwestowaniu w NFT teraz reklamuje giełdę Crypto.com. Wcześniej firma współpracowała z aktorem Mattem Damonem.

W poście na X raper opublikował spot reklamowy, na którym widzimy fragmenty treningu boksera. W pewnym momencie ten opiera się rękami o ścianę, na której wyryto napis “proof of work”. W tle Eminem czyta tekst, którego nie powstydziłby się najlepszy mówca motywacyjny. W końcu dowiadujemy się, że „fortuna sprzyja odważnym”.

Warto dodać, że w nowej roli Eminem jest dość wiarygodny. Po pierwsze, rapował już o bitcoinach w przeszłości. Zrobił to w 2018 r. na płycie “Kamikadze” w kawałku “Not Alike”. W duecie z Ryan’em Danielem Montgomery’m, lepiej znanym jako Royce Da 5’9”, wyrzucał z siebie wersy o tym, że dziś “wszyscy kopią bitcoiny”.

Po paru latach okazało się, że zainwestował też w NFT z kolekcji Bored Ape Yachy Club.

Wisienką na torcie była współpraca ze Snoop Doggiem w numerze “From The D 2 The LBC”. W klipie pojawiły się motywy dot. “znudzonych małpiszonów”.

Nie tylko raperzy

Dodajmy, że wiele hollywoodzkich celebrytów i gwiazd sportu pojawiło się w głośnych reklamach firm z rynku kryptowalut. Nie wszyscy jednak zrobili to, bo lubią blockchaina.

Wspomniany Damon przyznał, że zrobił to wyłącznie po to, aby zebrać pieniądze dla charytatywnej inicjatywy Water.org. Z kolei komik Larry David, który w 2022 roku pojawił się w reklamie Super Bowl giełdy kryptowalut FTX, powiedział później, że był „idiotą”, robiąc to.

Eminem wydaje się jednak być szczery. To nie pierwsza jego wycieczka na terytorium bitcoina.

Raperzy lubią zresztą kryptowaluty i tokeny. W NFT  zainwestował też Snoop Dogg, zaś 50 Cent sprzedawał swój album “Animal Ambition” za bitcoiny. W mniej więcej tym samym czasie na podobny pomysł wpadli metalowcy z Mastodon, którzy zamieniali swoje CD “Once More Round The Sun” na cyfrowe aktywa.

Eminem kryptowalutyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.