Eminem i Snoop Dogg wykonają utwór BAYC na MTV Video Music Awards | Wiadomości | CrypS.

Eminem i Snoop Dogg wykonają utwór BAYC na MTV Video Music Awards

Maciej Żerelik
bayc eminem

Amerykańscy raperzy Eminem i Snoop Dogg wystąpią na MTV Video Music Awards z From The D 2 The LBC, utworem stworzonym we współpracy z popularną kolekcją NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC).


W teledysku o tym samym tytule, który ukazał się pod koniec czerwca, wykonawcy występują jako animowane małpy z metaverse Otherside. Ten wirtualny świat został stworzony przez Yuga Labs, firmę stojącą za BAYC.

Organizatorzy 2022 MTV Video Music Awards dodali nominację za najlepszy występ w metaverse. Do konkursu zgłoszeni są także Justin Bieber, Rift Tour (z udziałem Ariany Grande) oraz Twenty One Pilots.

Snoop Dogg jest znanym inwestorem kolekcjonerskich tokenów pod pseudonimem Cozomo de’ Medici. Raper wydał własną serię NFT, w tym kolaborację z autorem mema Nyan Cat, Chrisem Torresem.

bayc eminemreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.