Elon Musk udostępnił slajdy dot. Twitter 2.0 | Wiadomości | CrypS.

Elon Musk udostępnił slajdy dot. Twitter 2.0

Redakcja
Elon Musk zastępuję logo twittera logiem dogecoin

W niedzielę Elon Musk udostępnił slajdy z prezentacji dotyczącej Twittera 2.0. Dogecoin (DOGE) zareagował wzrostem powyżej 0,1 USD.


W chwili pisania tego tekstu DOGE jest notowany na poziomie powyżej 0,1 USD. Według CoinGecko, kryptowaluta zyskała 37% wartości w ciągu ostatniego tygodnia i zajmuje ósme miejsce wśród aktywów cyfrowych pod względem kapitalizacji.

Podczas gdy Musk nie wspomniał wprost o Dogecoinie, niektórzy inwestorzy mogli spekulować, że zbliża się integracja tego aktywa jako metody płatności na Twitterze. Miliarder wyraził taką chęć jeszcze w maju.

Powodem takich spekulacji ze strony inwestorów mogło być puste pole obok sekcji “Płatności” na jednym ze slajdów prezentacji. Prezentacja wskazywała też na wprowadzenie zaszyfrowanych wiadomości prywatnych.

Według badacza Jane Wong, integrację tej funkcji zapewni protokół z komunikatora Signal, który obsługuje płatności kryptowalutowe w MobileCoin (MOB).

W godzinach poprzedzających publikację Wong, notowania MOB chwilowo wzrosły ponad sześciokrotnie, z 0,59 USD do 3,7 USD.

Przypomnijmy, że Dogecoin przekroczył 0,15 USD na początku listopada po raz pierwszy od kwietnia. Wcześniej meme coin wzrósł o prawie 10% po tym, jak Musk kupił Twittera.

Elon Musk zastępuję logo twittera logiem dogecoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.