Eksperci wskazują, które tanie kryptowaluty pozwolą w tym roku osiągnąć spory profit | Wiadomości | CrypS.

Eksperci wskazują, które tanie kryptowaluty pozwolą w tym roku osiągnąć spory profit

Reklama
KangaMoon

Po trwającej kilka dni walce z niedźwiedziami, rynek powoli się odbija po ostatnich korektach, a wiele monet zmierza w stronę trendu wzrostowego. Chociaż inwestycje w kryptowaluty są trudne, sprytni inwestorzy zawsze szukają tanich tokenów, które w krótkim okresie przyniosą ogromne dochody.


Pomimo dużej zmienności na rynku, niektóre najlepsze kryptowaluty nadal gwarantują wysokie zyski.

Po analizie rynku eksperci uważają, że KangaMoon (KANG), Dogwifhat (WIF) i Gala (GALA) to jedne z tanich monet, które przyniosą ogromne zyski przed końcem IV kwartału. Podczas gdy KangaMoon jest w przedsprzedaży, wielu analityków wybrało natywny token KANG jako jedną z najlepszych kryptowalut do inwestycji w drugim kwartale.

KangaMoon (KANG) zbiera 5 milionów dolarów w przedsprzedaży

Podczas gdy Dogwifhat i Gala wyrobiły już sobie markę na rynku kryptowalut, KangaMoon zyskała większą popularność wśród inwestorów w ciągu ostatnich kilku tygodni przedsprzedaży. Nowy projekt z segmentu Play2Earn jest przeznaczony dla entuzjastów memecoinów. Platforma buduje ekosystem, w którym użytkownicy mogą uczestniczyć w różnych działaniach i zdobywać nagrody.

Poruszający się w nim gracze mogą zdobywać wirtualną walutę i rzadkie przedmioty w trakcie rozgrywki, wygrywając mecze, uczestnicząc w specjalnych wydarzeniach i wykonując ekscytujące zadania na platformie. Przedmioty te można wymieniać lub sprzedawać na rynku gier KangaMoon. Poza tym posiadacze tokenów zarobią więcej tokenów, gdy dołączą do promowania projektu online.

Tymczasem system poleceń KangaMoon zachęca członków do zapraszania ludzi na platformę w zamian za nagrody. Co więcej, projekt KangaMoon zebrał w przedsprzedaży ponad 5 milionów dolarów i szacuje się, że w tym miesiącu osiągnie poziom 6 milionów dolarów. Po rozpoczęciu przedsprzedaży od ceny 0,0050 USD, KANG jest teraz sprzedawany po cenie 0,0196 USD, co pokazuje, że pierwsi inwestorzy KangaMoon osiągnęli ponad 290% ROI.

Zespół ogłosił plany umieszczenia tokena na scentralizowanych giełdach przed końcem drugiego kwartału. W związku z tym analitycy prognozują 50-krotne wzrosty w nadchodzących miesiącach.

Jeśli tak się stanie, cena tokena może osiągnąć 0,50 dolara w drugim kwartale. Biorąc pod uwagę, że rynek gier jest wart ponad 176 miliardów dolarów, rozsądnie byłoby zainwestować w KANG i czerpać korzyści z rynku wartego miliardy dolarów. Eksperci wybierają KANG wśród najlepszych kryptowalut, które można kupić w celu uzyskania krótko- i długoterminowych zysków.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.

Pęd wzrostowy Dogwifhat (WIF) trwa nadal

Wieloryby nadal inwestują w Dogwifhat (WIF), podczas gdy token kontynuuje zwyżkową passę. Z danych CoinMarketCap wynika, że cena Dogwifhat wzrosła w ciągu ostatniego miesiąca o 22%. Ten imponujący wyczyn umieścił ją wśród najlepszych kryptowalut do kupienia w drugim kwartale. Przy obecnej trajektorii token może w nadchodzących dniach pobić swój rekord ATH wynoszący 4,85 USD. W połączeniu z rosnącym wolumenem obrotu Dogwifhat i kapitalizacją rynkową, prawdopodobieństwo ogromnego wzrostu jest wysokie.

W międzyczasie Dogwifhat przełamał kluczową strefę wsparcia na poziomie 2,80 USD i obecnie znajduje się już powyżej poziomu 3 USD w związku z ogłoszeniem kontraktów wieczystych Coinbase. Druga co do wielkości giełda kryptowalut na świecie ogłosiła niedawno, że będzie notować WIF dla transakcji wieczystych kontraktów futures na Coinbase International Exchange i Coinbase Advanced, a handel ma się rozpocząć 25 kwietnia.

Prognoza cen Gala (GALA)

Kurs Gala (GALA) wykazał mieszane nastroje cenowe inwestorów, co wymaga ostrożności. Według danych CoinMarketCap cena Gala spadła o 12% w zeszłym miesiącu i 22% w zeszłym tygodniu. Biorąc pod uwagę 10% wzrost w ciągu ostatnich kilku dni, oczekuje się byczego odwrócenia.

Wolumen obrotu Gala odnotowuje średni dzienny wzrost o 20%, przy kapitalizacji rynkowej również w trendzie wzrostowym. Eksperci uważają, że w nadchodzących tygodniach Gala przetestuje górny poziom oporu na poziomie 0,07 dolara, a jeśli go przebije, w maju może osiągnąć 0,1 dolara.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

KangaMoonreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.