Ekskluzywny airdrop od Binance dla posiadaczy tokena BNB | Wiadomości | CrypS.

Ekskluzywny airdrop od Binance dla posiadaczy tokena BNB

Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu obrotu – Binance – uruchomiła w środę ekskluzywny airdrop. Jest on przeznaczony dla posiadaczy binance coinów (BNB).


  • Binance przygotowało specjalny airdrop dla posiadaczy BNB,
  • Kurs BNB niemal nie drgnął. W skali tygodnia wahania ceny wynoszą mniej niż 1%.

Airdrop dla fanów Binance

Jak dowiadujemy się z ogłoszenia opublikowanego w dniu 19 czerwca, program HODLer Airdrops od giełdy Binance to rodzaj nagrody dla tych, którzy hodlują BNB.

Binance uruchamia HODLer Airdrops wyłącznie dla posiadaczy BNB. Użytkownicy, którzy subskrybują Simple Earn za pomocą BNB, otrzymają tokeny z airdropu wyemitowane przez projekty z dużą ilością coinów w obiegu, które zamierzają wkrótce pojawić się na Binance

– czytamy w ogłoszeniu.

O jakie tokeny dokładnie chodzi? Niestety nie wiadomo. Giełda dodała tylko, że w inicjatywę są zaangażowane „małe i średnie projekty” o silnych fundamentach i organicznych społecznościach.

Aby wziąć udział w airdropie wystarczy tylko subskrybować Simple Earn Binance za pomocą swoich zasobów BNB, ukończyć weryfikację konta (KYC) i pochodzić z jurysdykcji, która bierze udział w programie (chodzi zapewne o to, czy władze danego regionu nie zabraniają airdropów).

Zgodnie z ogłoszeniem uprawnieni użytkownicy otrzymają nagrody – czyli tokeny – w ciągu 24 godzin od ogłoszenia szczegółów programu.

Z ogłoszenia Binance dowiadujemy się też szczegółów: tego, jak ma wyglądać mechanizm obliczania nagród. System giełdy będzie wykonywał cogodzinne migawki sald użytkowników i pooli, aby określić średnie godzinne zasoby BNB w produktach Simple Earn (zarówno opcje elastyczne, jak i zablokowane).

Korzystając z owych “migawek”, Binance obliczy i rozdystrybuuje airdropy bezpośrednio na konta użytkowników przed ich notowaniem na giełdzie. Tym samym “uzbroi” inwestorów w tokeny, które ci będą potem mogli sprzedać.

Kurs BNB

Co ciekawe, kurs BNB właściwie stoi w miejscu. Dziś 1 BNB kosztuje 604 USD, co oznacza taką samą cenę co wczoraj i wzrost w skali 7 dni, ale o symboliczne 0,3%.

Kurs BNB
Wykres cenowy BNB na giełdzie Binance. Źródło: TradingView

Niedawno media pisały o tym, że ponad 60% podaży BNB w obiegu znajduje się pod kontrolą Changpeng Zhao. Były CEO Binance znajduje się obecnie w więzieniu w USA.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.