Domena 000.eth sprzedana za ponad 300 000 dolarów | Wiadomości | CrypS.

Domena 000.eth sprzedana za ponad 300 000 dolarów

Maciej Żerelik
ethereum name service

W niedzielę, 3 lipca nieznany właściciel 000.eth sprzedał domenę za 300 ETH (ok. 316 000 USD). Transakcja odbyła się na giełdzie OpenSea.


Nowy opiekun ma teraz w swojej kolekcji co najmniej trzy domeny Ethereum Name Service (ENS):

  • 000.eth;
  • samanatha.eth;
  • samanatha-000.eth.

Wśród jego NFT jest także Bored Ape Yacht Club #3553, nabyty za 115 ETH (około 121 000 USD) niecały tydzień temu.

Przypomnijmy, że główny deweloper ENS Nick Johnson już w maju 2022 roku mówił o rekordowo rozproszonym systemie nazw domen.

W tym samym miesiącu RTFKT, studio specjalizujące się w tworzeniu kolekcjonerskich NFT, zakupiło domenę dotswoosh.eth za 19,72 ETH.

Z kolei w lutym, Brantly Millegan został zwolniony z Ethereum Name Service, z powodu tweeta z 2016 r., w którym podzielił się swoimi konserwatywnymi poglądami religijnymi na temat orientacji seksualnej, płci i aborcji.

W oryginalnym tweecie, który został później usunięty z platformy za naruszenie polityki Twittera, Millegan napisał:

Akty homoseksualne są złem. Transgenderyzm nie istnieje. Aborcja to morderstwo. Antykoncepcja jest perwersją. Tak samo jak masturbacja i pornografia.

ethereum name servicereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.