Do Kwon domaga się ochrony policji | Wiadomości | CrypS.

Do Kwon domaga się ochrony policji

Redakcja
terra luna do kwon

Policja Seongdong w Seulu prowadzi podobno dochodzenie w sprawie włamania do mieszkania Do Kwon’a z Terraform Labs. Sprawa ta ma miejsce w obliczu ogromnego dramatu, jaki rozegrał się w zeszłym tygodniu w ekosystemie Terra.


Według złożonej skargi, pewna osoba zapukała do drzwi około godziny 18:23. Po tym, jak żona Kwona otworzyła, osoba ta rzekomo zapytała o założyciela, po czym uciekła.

Władze nie ujawniły do tej pory żadnych dalszych szczegółów. Nie potwierdzono jeszcze, czy niezidentyfikowana osoba była inwestorem LUNA. Jeden z funkcjonariuszy policji powiedział:

Planujemy sprawdzić, jakie dodatkowe środki są potrzebne w trakcie dochodzenia.

Kwon zwrócił na siebie ogromną uwagę i krytykę po tym, jak w tym tygodniu upadek flagowego stablecoina UST i natywnego ekosystemu Terra -LUNA, wywołał masowy krach na szerszym rynku kryptowalut.

Kwon, znany z pewności siebie, zdołał przyciągnąć do siebie znanych inwestorów. Jednak spotkał się on z ostrą krytyką za określanie krytyków mianem “biedaków”.

Walidatorzy Terra po raz drugi wstrzymali pracę blockchaina, ponieważ zespół bada możliwości “wymyślenia planu jego odtworzenia”.

W momencie, gdy Terra znalazła się w centrum niszczących zawirowań rynkowych, świat obiegła informacja, że szwajcarski zarządca aktywów – GAM Holding AG – ogłosił podjęcie rozmów z Terraform Labs w celu zapewnienia pomocy dla zagrożonej sieci.

Jednak Charles Naylor, szef działu komunikacji i relacji inwestorskich firmy, kategorycznie zaprzeczył, jakoby oferował taką pomoc i stwierdził, że informacja prasowa jest fałszywa.

terra luna do kwonreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.