Deweloperzy Ethereum planują uruchomić nową sieć testową Holli | Wiadomości | CrypS.

Deweloperzy Ethereum planują uruchomić nową sieć testową Holli

Redaktor: Michał Misiura
ethereum (1)

Zespół Ethereum planuje uruchomić nową sieć testową o nazwie Holli. Takie informacje przekazał deweloper Tim Beiko z Fundacji Ethereum na Twitterze.


Plan zakłada uruchomienie Holli pod koniec 2023 roku. Mam nadzieję, że pomoże to uporządkować problematyczne kwestie. Przedstawiłem dwie sugestie i chciałbym usłyszeć od deweloperów, jak moglibyśmy lepiej do tego podejść.

Nowa sieć testowa powinna poprawić środowisko testowe dla programistów i aplikacji. Głównymi problemami, które powinna rozwiązać, są trudności w dostaniu się ETH do innych sieci testowych. Obecnie w ekosystemie Ethereum istnieją dwie główne sieci testowe: Goerli i Sepolia.

Jakie problemy ma rozwiązać Holli?

Beiko zaproponował wprowadzenie Holli, aby rozwiązać problemy z dostawami i zapewnić lepsze środowisko dla deweloperów. Chce również, aby Holli była bardziej dostępna dla twórców aplikacji. Dlatego zaproponował automatyczną dystrybucję do wszystkich deweloperów, którzy kiedykolwiek wdrożyli smart kontrakty w sieciach głównych lub testowych.

Rzecznik Fundacji Ethereum powiedział, że nazwa Holli nie jest finalna:

Wydaje się, że nazwa sieci może zostać zmieniona na Holešky, co jest bliższe temu, jak ludzie nazywają miasto Holešovice w Czechach.

ethereum (1)reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.