Darmowa sztuczna inteligencja, która pomoże zarobić na inwestowaniu w bitcoina i solanę | Wiadomości | CrypS.

Darmowa sztuczna inteligencja, która pomoże zarobić na inwestowaniu w bitcoina i solanę

Partnerzy
AI trading bot

Wejście w świat tradingu kryptowalut może być dla wielu osób bardzo stresujące. Nauka takich podstaw, jak kluczowe zasady rynkowe, analiza techniczna i fundamentalna, korzystanie z różnych narzędzi do handlu, zarządzanie ryzykiem i tworzenie planu inwestycyjnego, może być ogromnym wyzwaniem.


Co więcej, na wyżej wspomnianych elementach ten proces się nie kończy. Wybór bezpiecznej i niezawodnej platformy, opracowanie zyskownych strategii, kontrola własnych emocji i znalezienie czasu na monitorowanie rynków to tylko niektóre z kwestii, z jakimi muszą się zmierzyć początkujący traderzy.

Następnie, jeśli chcesz wejść na rynek kryptowalut i skorzystać z potencjału zysku bitcoina, etheru czy chainlink, musisz poruszać się po zupełnie innym świecie, w tym sektorze zdecentralizowanych giełd, cyfrowych portfeli, stablecoinów, memecoinów, NFT i wielu innych aspektach. W tym miejscu wkracza sztuczna inteligencja (AI), by pomóc go wszystko ogarnąć.

Dlaczego bot od AlgosOne jest ewenementem?

Warto, aby nowi na rynku traderzy rozpoczęli swoją działalność z botami, ponieważ sukces handlowy narzędzi AI nie wymaga ugruntowania w zachowaniu różnych rynków. Dzięki tym botom czynnik ludzki w postaci naszych emocji jest wyłączony, ponieważ algorytmy opierają się wyłącznie na zimnych, twardych faktach i sprawdzonych testach historycznych.

AI trading bot

Ponadto nowemu inwestorowi trudno jest zdobyć doświadczenie z pojedynczym aktywem lub rynkiem, podczas gdy sztuczna inteligencja może otwierać wiele strategicznych pozycji jednocześnie, z którymi nawet najbardziej doświadczony inwestor nie poradziłby sobie samodzielnie.

Bot handlowy może poszerzyć kanały zysku i zarządzać ryzykiem, co jest najważniejszą kwestią w handlu. Handel algorytmiczny oferuje dodatkowo stabilność nowym traderom, ponieważ mogą oni zacząć zarabiać, jednocześnie ucząc się prognozować ruchy rynkowe i podejmować strategiczne decyzje rynkowe w oparciu o wzorce cenowe, a nie czysty przypadek.

Do tego dochodzi fakt, że skuteczne algorytmy handlowe AI mogą wykorzystywać niezwykle złożone strategie, podobne do tych stosowanych przez najlepsze firmy inwestycyjne. Oferują także traderom indywidualną ścieżkę rozwoju, którą w przeciwnym razie zyskaliby dopiero po latach analizy finansowej. Początkujący traderzy mogą uniknąć lat nauki i towarzyszących im strat, jednocześnie korzystając z niezrównanej szybkości przetwarzania danych przez systemy AI, aby przeskoczyć ten proces. Właśnie dlatego historie sukcesu w handlu oparte na sztucznej inteligencji stają się coraz bardziej powszechne.

Tempo rozwoju sztucznej inteligencji przełamuje bariery wejścia na wszystkie rynki finansowe. Jednak niektóre z nich są prostsze dla nowych użytkowników niż inne, ponieważ zwykle trzeba samodzielnie zaprogramować bota lub wybrać narzędzia techniczne, aby samodzielnie stworzyć i sformułować strategię, która zostanie następnie wdrożona przez bota.

Działaj już na starcie jak profesjonalny trader

Nowa sztuczna inteligencja wyróżnia się prostotą obsługi i przełomowymi modelami głębokiego uczenia, na których została zbudowana.

AlgosOne oferuje całkowicie bezobsługowy algorytm transakcyjny oparty na sztucznej inteligencji. Nie wymagając wcześniejszej wiedzy rynkowej, AlgosOne automatyzuje każdy aspekt handlu. Jego zaawansowane modele uczenia maszynowego analizują ogromne zbiory danych w celu przewidywania ruchów cen na wielu rynkach, w tym akcji, kryptowalut, towarów i forex, z ponad 80% dokładnością!

Po zdeponowaniu środków system automatycznie wykonuje niektóre transakcje, podczas gdy inne wymagają prostego zatwierdzenia przez użytkownika jednym kliknięciem. Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, algorytm przetwarza wiadomości, dane i wskaźniki, aby zidentyfikować konfiguracje o wysokim prawdopodobieństwie.

Wykorzystując najnowocześniejsze narzędzia sztucznej inteligencji, takie jak najnowsze duże modele językowe i głębokie sieci neuronowe, doskonali swoje strategie, dostosowując je z czasem w celu uzyskania coraz lepszej wydajności.

AI trading bot

Rezultat? Nawet jeśli nigdy wcześniej nie handlowaliście, możecie osiągnąć znaczne zyski przy zerowym wysiłku. AlgosOne zajmuje się dywersyfikacją portfela i automatycznym zarządzaniem ryzykiem. W międzyczasie pozwalasz algorytmowi działać i obserwujesz, jak rośnie saldo Twojego konta.

Niezależnie od tego, czy jesteś pracującym profesjonalistą z ograniczonym czasem czy początkującym traderem szukającym przewagi, bot AI AlgosOne wykona za Ciebie ciężką pracę.

Nad pracą botów czuwają specjaliści

Posiadając licencję na oferowanie usług finansowych, AlgosOne przestrzega ścisłych protokołów bezpieczeństwa w celu ochrony środków użytkowników. Limity pozycji na transakcję od 5-10% sald zapobiegają likwidacji, podczas gdy fundusz rezerwowy wypłaca rekompensatę za przegrane transakcje i zapewnia ochronę w przypadku oszustwa, naruszenia, awarii technicznej, krachu na rynku lub niewypłacalności firmy.

Dodatkowo, doświadczeni specjaliści ds. handlu monitorują rynki i śledzą systemy AlgosOne w czasie rzeczywistym, aby zweryfikować, czy wdrażają one skuteczne techniki handlu AI i są gotowe do interwencji w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych zdarzeń. Tak więc, zamiast ślepo przekazywać swój ciężko zarobiony kapitał botowi z czarną skrzynką, użytkownicy AlgosOne zyskują podwójne korzyści płynące z precyzyjnej sztucznej inteligencji z ludzkim wglądem i kontrolą ryzyka.

AI trading bot

Każdy zasługuje na swój kawałek tortu

W przeciwieństwie do tradycyjnych funduszy inwestycyjnych z zaporowymi minimami i opłatami dostępnymi tylko dla osób z dysponującym wysokim poziomem kapitału, AlgosOne otwiera zautomatyzowany handel dla każdego. Nawet jeśli masz tylko 300 USD do zainwestowania, korzystając ze sztucznej inteligencji AlgosOne możesz przewyższyć najlepsze fundusze hedgingowe pod względem wskaźników sukcesu, niezależnie od wielkości konta.

AI trading bot

Generując stałe zwroty bez żadnego wysiłku z Twojej strony, zamiast rynków zarezerwowanych „tylko dla wybranych”, w których tylko doświadczeni profesjonaliści mają szansę na zysk, AlgosOne zapewnia pasywne strumienie dochodów, dzięki czemu każdy może odblokować bezpieczniejszą finansowo przyszłość.

Najlepsze jest to, że jest to całkowicie darmowe! Nie musisz płacić żadnych opłat za wpłaty lub wypłaty ani żadnych opłat transakcyjnych. Jedyną opłatą jest prowizja od wygranych transakcji (nie ma opłaty za nieudane transakcje).

Przychody z prowizji wracają następnie bezpośrednio do projektu. 50% jest wykorzystywane do opłacenia funkcjonowania platformy, w tym finansowania zarządzania ryzykiem i wsparcia technicznego. Drugie 50% trafia do funduszu rezerwowego, który wypłaca rekompensatę za przegrane transakcje i zapewnia pokrycie kapitału klienta. Kwota płacona w prowizjach od udanych transakcji lub zarabiana w rekompensatach za przegrane trendy zależy od poziomu tradingu.

Wymagając zerowej wiedzy rynkowej lub wysiłku, AlgosOne wykorzystuje zaawansowane uczenie maszynowe do automatyzacji każdego aspektu handlu, wyrównując szanse dla nowych inwestorów i każdego, kto nie ma ogromnych sum do zainwestowania lub wolnego czasu na śledzenie ruchów cen rynkowych.

AlgosOne tworzy bezpieczną, regulowaną przestrzeń handlową i wyjątkowy współczynnik wygranych transakcji, który stwarza silny potencjał pasywnego dochodu dla każdego. Chcesz wiedzieć więcj? Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z 14-dniowego okresu próbnego!


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

AI trading botreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.