Czym jest Adshares (ADS) i dlaczego jego kapitalizacja jest tak niska? | Wiadomości | CrypS.

Czym jest Adshares (ADS) i dlaczego jego kapitalizacja jest tak niska?

Konrad Juszczyk
Czym jest kryptowaluta Adshares (ADS)?

Adshares to polski projekt kryptograficzny, za którym stoi kryptowaluta ADS z bardzo niską kapitalizacją, zajmująca ok. 1120 miejsce w rankingu CoinMarketCap. Obecnie kurs ADS wynosi ok. 0,23 USD, jednak warto podkreślić, że jeszcze 7 dni temu wynosił 0,12 USD, a w 2018 roku jego cena wystrzeliła do prawie 2 USD! Czy projekt Adshares jest wartościowy oraz, czy historia może się powtórzyć?

Czym jest Adshares?

Adshares jest zdecentralizowanym projektem reklamowym, a jego ekosystem ma na celu połączenie twórców i reklamodawców oraz umożliwienie im bezpośrednich transakcji za pomocą natywnej kryptowaluty ADS. Warto podkreślić, że ekosystem Adshares został oparty na prostym i bezpiecznym blockchainie ADS, który przetwarza nawet do 1,4 mln transferów na sekundę, czyniąc go znacznie szybszym niż blockchain Bitcoina, czy Ethereum. Jest on wystarczająco szybki, aby obsługiwać światowy rynek reklamowy i spore ilości natychmiastowych mikropłatności.

Logo kryptowaluty Adshares (ADS)

Jaki problem rozwiązuje projekt?

Rynek reklam został zdominowany przez zaledwie kilku graczy jak Google, Facebook, czy YouTube, co w konsekwencji doprowadziło do wysokich opłat za korzystanie z usług reklamowych na tych platformach, cenzury i często niedokładnie mierzonego ruchu. Adshares chce rozwiązać ten problem, tworząc całkowicie zdecentralizowany rynek reklam, oparty na technologii blockchain.

Adshares to otwarty ekosystem, który umożliwia każdemu rozpoczęcie oferowania usług związanych z reklamami na uczciwym i przejrzystym rynku. – podaje nam oficjalna strona Adshares

Dla przykładu Google AdSense, mimo swojej niezaprzeczalnej popularności i dobrych narzędzi analitycznych często odrzuca reklamy, blokuje użytkowników, a przyczyny takich odmów są przeróżne ze względu na długą listę zasad, których reklamodawcy muszą przestrzegać. Jeżeli Google stwierdzi, że treść nie jest przyjazna dla odbiorców, lub Twoja strona jest podejrzana, może zwyczajnie Cię zablokować. Sieć Adshares została stworzona, aby wyeliminować wszystkich pośredników i ominąć proces akceptacji reklam. 

zasady reklamowe google
Zasady reklamowe Google

Zalety projektu

Adshares jest jednym z najbardziej zaawansowanych projektów na rynku reklamowym, opartym o technologię blockchain. Oferuje on wiele typów reklam, w tym reklamy partnerskie, kampanie oparte na CPA, czy CPM. Jest on genialnym miejscem na promocję swojego projektu powiązanego w jakiś sposób z rynkiem kryptowalut, bez różnicy czy jest to ICO, IDO, NFT, a może giełda.

zalety adshares

Co ważne Adshares nie wymaga weryfikacji danych osobowych, żeby rozpocząć kampanię reklamową. Nie nakłada on również restrykcji i daje pełną swobodę wydawcom do korzystania z platformy. Bez względu na wielkość, czy rozpoznawalność wydawcy, może on bez problemu publikować reklamy, a opłaty na wciąż małej platformie są niewielkie. Warto również dodać, że decentralizacja serwerów minimalizuje możliwości blokowania reklam przez takie aplikacje jak np. Adblock.

Powtórka z rozrywki?

Pół roku po wejściu ADS na rynek, kurs poleciał z poziomu 0,15 USD do prawie 2 USD. Po czym gwałtownie spadał, aż w końcu dotknął 0,03 USD. Jesteśmy jednak obecnie w rynku byka, a kryptowaluta od Adshares powoli się odbija i wynosi w trakcie pisania tekstu 0,23 USD. ADS można zakupić na giełdzie Graviex oraz na stronie zakupowej https://adshares.net/buy, jednak lada chwila dojdzie nowy sposób zakupu, ponieważ kryptowaluta wejdzie na zdecentralizowaną giełdę Uniswap. Inne ciekawe wydarzenia firma zawarła w roadmapie.

 

Kurs kryptowaluty AdShares (ADS)
Źródło: https://coinmarketcap.com/currencies/adshares/

Istnieje duża szansa, że ​​reklama cyfrowa stanie się dużo tańsza, bardziej przejrzysta i sprawiedliwa dla wszystkich uczestników rynku. Adshares przedstawił pomysł na zbudowanie nowej struktury rynku i opracował wszystkie niezbędne narzędzia. Chociaż to dopiero początek transformacji, sieć ma już partnerów, którzy są skłonni do zmian i znacznego ulepszenia rynku reklam. Wszystkich zainteresowanych projektem zapraszamy na stronę Adshares.net.

Czym jest kryptowaluta Adshares (ADS)?reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.