Crypto.com obniża opłaty handlowe i premie za staking CRO | Wiadomości | CrypS.

Crypto.com obniża opłaty handlowe i premie za staking CRO

Mariusz Przepiórka
crypto.com wprowadza ubezpieczenie kont klientów do kowty 250000 usd

Giełda kryptowalut Crypto.com obniży opłaty handlowe nawet o 80%. Dodatkowo wprowadza pewne zmiany dotyczące tokena CRO.


Platforma Crypto.Com zapowiedziała, że chce zmniejszyć opłaty handlowe nawet o 80% dla wszystkich użytkowników. Jest to znacząca korekta, ponieważ będzie ona wpływać na zyski firmy. Giełda jednak przyznaje, że taka zmiana jest konieczna, aby otworzyć platformę dla większej liczby osób. Redukcja opłat dotyczy zarówno handlu spot, jak i instrumentów pochodnych, przy czym opłaty zaczynają się teraz od 0,075% i 0,034%.

Aby jeszcze bardziej obniżyć opłaty, użytkownicy mogą nabyć tokeny CRO (rodzimą walutę Crypto.com) i skorzystać ze stakingu. Dotychczasowi użytkownicy, którzy skorzystają z opcji stakingu CRO, nie zauważą zmiany w stawkach, jednak nowi użytkownicy nie będą mogli zarabiać na tym 10% w skali roku. W ich przypadku premia wyniesie 8% rocznie.

crypto.com wprowadza ubezpieczenie kont klientów do kowty 250000 usdreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.