Coinquista przywróciła wypłaty | Wiadomości | CrypS.

Coinquista przywróciła wypłaty

Michał Misiura
giełda kryptowalut coinquista przywróciła wypłaty wstrzymane 26 stycznia

Zgodnie z zapowiedziami z początku miesiąca, giełda Coinquista przywróciła wypłaty, wstrzymane 26 stycznia. Wciąż nie działają jednak wszystkie funkcje platformy – w tym handel kryptowalutami. 

O przywróceniu opcji wypłat na giełdzie poinformowano po godzinie 20.30, 15 lutego. W komunikacie opublikowanym na profilach w mediach społecznościowych Coinquisty, czytamy:

Awaria Coinquisty

Polska giełda kryptowalut wstrzymała wypłaty 26 stycznia tłumacząc się problemami technicznymi. Według początkowych zapowiedzi awaria miała zostać usunięta do 29 stycznia. 30 stycznia pojawił się nowy komunikat, w którym Coinquista zapewniła, że środki klientów są bezpieczne, jednak naprawa usterek potrwa dłużej niż przewidywano.

W sprawie sytuacji na giełdzie skontaktowaliśmy się wówczas z jej prezesem Michałem Stryjewskim. CEO Coinquisty wyjaśniał, że problemy techniczne zostały opanowane, jednak trwa podliczanie sald na kontach użytkowników. Ponadto giełda miała wykorzystać przerwę na wprowadzenie nowych funkcjonalności i wrócić do działania w połowie lutego. 

Do czasu jej ponownego uruchomienia trwała jednak niepewność użytkowników. 10 lutego oświadczenie w sprawie sytuacji na Coinquiście wydała Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii. Organizacja zachęcała w nim do kontaktu klientów giełdy.

Zgodnie z zapowiedziami 15 lutego przywrócono możliwość wypłat z kont. Giełda nie odzyskała jednak pełnej sprawności. Według informacji od prezesa Coinquisty, handel kryptowalutami ma zostać włączony ponownie do końca miesiąca. 

giełda kryptowalut coinquista przywróciła wypłaty wstrzymane 26 stycznia
reklama
reklama