Coinquista przywróciła wypłaty | Wiadomości | CrypS.

Coinquista przywróciła wypłaty

Michał Misiura
giełda kryptowalut coinquista przywróciła wypłaty wstrzymane 26 stycznia

Zgodnie z zapowiedziami z początku miesiąca, giełda Coinquista przywróciła wypłaty, wstrzymane 26 stycznia. Wciąż nie działają jednak wszystkie funkcje platformy – w tym handel kryptowalutami. 

O przywróceniu opcji wypłat na giełdzie poinformowano po godzinie 20.30, 15 lutego. W komunikacie opublikowanym na profilach w mediach społecznościowych Coinquisty, czytamy:

Awaria Coinquisty

Polska giełda kryptowalut wstrzymała wypłaty 26 stycznia tłumacząc się problemami technicznymi. Według początkowych zapowiedzi awaria miała zostać usunięta do 29 stycznia. 30 stycznia pojawił się nowy komunikat, w którym Coinquista zapewniła, że środki klientów są bezpieczne, jednak naprawa usterek potrwa dłużej niż przewidywano.

W sprawie sytuacji na giełdzie skontaktowaliśmy się wówczas z jej prezesem Michałem Stryjewskim. CEO Coinquisty wyjaśniał, że problemy techniczne zostały opanowane, jednak trwa podliczanie sald na kontach użytkowników. Ponadto giełda miała wykorzystać przerwę na wprowadzenie nowych funkcjonalności i wrócić do działania w połowie lutego. 

Do czasu jej ponownego uruchomienia trwała jednak niepewność użytkowników. 10 lutego oświadczenie w sprawie sytuacji na Coinquiście wydała Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii. Organizacja zachęcała w nim do kontaktu klientów giełdy.

Zgodnie z zapowiedziami 15 lutego przywrócono możliwość wypłat z kont. Giełda nie odzyskała jednak pełnej sprawności. Według informacji od prezesa Coinquisty, handel kryptowalutami ma zostać włączony ponownie do końca miesiąca. 

giełda kryptowalut coinquista przywróciła wypłaty wstrzymane 26 styczniareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.