Coinbase Pro dodaje wsparcie dla 1inch, Enjin, NKN i Origin Token | Wiadomości | CrypS.

Coinbase Pro dodaje wsparcie dla 1inch, Enjin, NKN i Origin Token

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Coinbase bez IPO wchodzi na giełdę

Giełda Coinbase zapowiedziała wprowadzenie na swoją platformę Pro czterech nowych kryptowalut: 1inch, Enjin Coin, NKN oraz Origin Token

W ostatnim wpisie na blogu, Coinbase Pro ogłosił, że od wczoraj, 7 kwietnia, użytkownicy mogą przelewać na swoje konta tokeny 1inch, Enjin Coin, NKN i Origin Token. Handel zostanie uruchomiony już jutro, jeśli zostaną spełnione “warunki płynności”.

Gdy powstanie wystarczająca podaż 1INCH, ENJ, NKN i OGN, wszystkie te altcoiny będą dostępne do handlu w stosunku do Bitcoina, dolara amerykańskiego, euro i funta brytyjskiego. Księgi zleceń mają zostać uruchomione w trzech fazach: post-only, limit-only i pełny handel.

Jeśli w dowolnym momencie jeden z nowych portfeli zleceń nie spełnia naszej oceny dla zdrowego i uporządkowanego rynku, możemy utrzymać portfel w jednym stanie przez dłuższy czas lub zawiesić handel zgodnie z naszymi Zasadami Handlu.

– czytamy w komunikacie.

Coinbase przed swoim bezpośrednim wejściem na Nasdaq Global Select Market wpadł w szał notowań. Ostatnio giełda dodała wsparcie dla ANKR, CRV, STORJ, ADA oraz wielu innych projektów. Tak duża ilość tokenów nigdy nie zawitała na giełdzie w tak krótkim czasie.

Od momentu ogłoszenia, 1inch, Enjin Coin, NKN i Origin Token odnotowały spore wzrosty. Zadziałał na nie dobrze wszystkim znany “efekt Coinbase”. W momencie pisania tego tekstu, cena każdego altcoina wzrosła odpowiednio o ponad 20%, 30%, 80% i 35%.

Coinbase bez IPO wchodzi na giełdęreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.