Coinbase Pro dodaje wsparcie dla 1inch, Enjin, NKN i Origin Token | Wiadomości | CrypS.

Coinbase Pro dodaje wsparcie dla 1inch, Enjin, NKN i Origin Token

Zerelik Maciej
Coinbase bez IPO wchodzi na giełdę

Giełda Coinbase zapowiedziała wprowadzenie na swoją platformę Pro czterech nowych kryptowalut: 1inch, Enjin Coin, NKN oraz Origin Token

W ostatnim wpisie na blogu, Coinbase Pro ogłosił, że od wczoraj, 7 kwietnia, użytkownicy mogą przelewać na swoje konta tokeny 1inch, Enjin Coin, NKN i Origin Token. Handel zostanie uruchomiony już jutro, jeśli zostaną spełnione „warunki płynności”.

Gdy powstanie wystarczająca podaż 1INCH, ENJ, NKN i OGN, wszystkie te altcoiny będą dostępne do handlu w stosunku do Bitcoina, dolara amerykańskiego, euro i funta brytyjskiego. Księgi zleceń mają zostać uruchomione w trzech fazach: post-only, limit-only i pełny handel.

Jeśli w dowolnym momencie jeden z nowych portfeli zleceń nie spełnia naszej oceny dla zdrowego i uporządkowanego rynku, możemy utrzymać portfel w jednym stanie przez dłuższy czas lub zawiesić handel zgodnie z naszymi Zasadami Handlu.

– czytamy w komunikacie.

Coinbase przed swoim bezpośrednim wejściem na Nasdaq Global Select Market wpadł w szał notowań. Ostatnio giełda dodała wsparcie dla ANKR, CRV, STORJ, ADA oraz wielu innych projektów. Tak duża ilość tokenów nigdy nie zawitała na giełdzie w tak krótkim czasie.

Od momentu ogłoszenia, 1inch, Enjin Coin, NKN i Origin Token odnotowały spore wzrosty. Zadziałał na nie dobrze wszystkim znany „efekt Coinbase”. W momencie pisania tego tekstu, cena każdego altcoina wzrosła odpowiednio o ponad 20%, 30%, 80% i 35%.

Coinbase bez IPO wchodzi na giełdę
reklama
reklama