Coinbase odmawia wsparcia dla fuzji tokenów ASI. Ważne wydarzenie już w poniedziałek | Wiadomości | CrypS.

Coinbase odmawia wsparcia dla fuzji tokenów ASI. Ważne wydarzenie już w poniedziałek

Coinbase

Coinbase ogłosiło, że nie będzie wspierać migracji tokenów Sojuszu Sztucznej Superinteligencji (ASI), ale użytkownicy mogą skorzystać z portfeli samokontrolujących, aby wziąć udział w fuzji tokenów AI.


  • Coinbase nie obsłuży migracji tokenów ASI. Użytkownicy muszą skorzystać z portfeli samokontrolujących, aby uczestniczyć w ich fuzji,
  • Wspomniana fuzja opiewa na wartości 7,5 miliarda dolarów,
  • Proces migracji obejmuje integrację tokenów SingularityNet, Fetch.ai i Ocean Protocol.

Rezygnacja Coinbase z migracji tokenów ASI

W obliczu nadchodzącej fuzji tokenów AI, Coinbase podjęło decyzję o nie wspieraniu migracji tokenów Sojuszu Sztucznej Superinteligencji (ASI). Fuzja, której wartość szacuje się na 7,5 miliarda dolarów, obejmuje tokeny z trzech różnych protokołów: SingularityNet, Fetch.ai i Ocean Protocol.

Plan migracji przewiduje, że tokeny Ocean (OCEAN) i Fetch.ai (FET) zostaną połączone w lipcu 2024 roku, tworząc nowe tokeny ASI.

Decyzja Coinbase oznacza, iż użytkownicy będą musieli samodzielnie zarządzać migracją swoich tokenów. Firma poinformowała:

Coinbase nie przeprowadzi migracji tych zasobów w imieniu użytkowników.

Alternatywne rozwiązanie

Dla tych, którzy chcą wziąć udział w migracji, Coinbase udostępniła opcję korzystania z samokontrolujących portfeli, takich jak Coinbase Wallet. Użytkownicy będą mogli migrować swoje tokeny OCEAN i FET do ASI, korzystając z tych portfeli. Proces migracji będzie kompatybilny ze wszystkimi głównymi portfelami oprogramowania. 

Podczas pierwszego ogłoszenia o fuzji w marcu 2024 roku, ujawniono, że użytkownicy będą mogli wymieniać tokeny FET na ASI po kursie 1:1. Fetch.ai zapewnia, iż ci, którzy posiadają tokeny OCEAN i AGIX na giełdzie, nie muszą podejmować żadnych dodatkowych działań, ponieważ ta automatycznie przeprowadzi konwersję na tokeny ASI.

Na giełdzie nie zobaczysz $OCEAN ani $AGIX — ale nie panikuj! Twoje tokeny tam są, po prostu szukaj symbolu $ASI.

Skutki i znaczenie fuzji tokenów AI

Planowana fuzja tokenów AI ma na celu utworzenie największego zdecentralizowanego ekosystemu AI na świecie. Nowatorski Sojusz Superinteligencji ma wspólny cel, jakim jest opracowanie zdecentralizowanych protokołów sztucznej inteligencji opartych na blockchainie, którego nie mogą kontrolować scentralizowane strony.

20 czerwca 2024 roku, zarówno tokeny FET, jak i AGIX odnotowały wzrost wartości o ponad 30%, po trzymiesięcznym trendzie spadkowym. 

Nie tak dawno inna duża giełda kryptoalut – Binance – ogłosiła, że zamierza wycofać wsparcie dla  Ocean Protocol (OCEAN) i SingularityNET (AGIX).

Coinbasereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.