Binance ogłasza zmiany dot. topowych tokenów AI. Dwa z nich usunie 1 lipca | Wiadomości | CrypS.

Binance ogłasza zmiany dot. topowych tokenów AI. Dwa z nich usunie 1 lipca

Binance

Binance, czołowa globalna giełda cyfrowych aktywów, ogłosiła decyzję o wycofaniu z listy ośmiu par handlowych dla dwóch kryptowalut powiązanych z AI – Ocean Protocol (OCEAN) i SingularityNET (AGIX).


  • Binance przestanie obsługiwać pary spot dla OCEAN i AGIX od 1 lipca 2024 r. o godzinie 3:00 (UTC),
  • Usunięcie par handlowych wpłynie na możliwość handlu oraz korzystania z różnych usług powiązanych z OCEAN i AGIX na platformie Binance.

Powody wycofania par handlowych 

Binance ogłosiło wycofanie ze swojej oferty kilku par handlowych, w tym tokenów Ocean Protocol (OCEAN) i SingularityNET (AGIX).

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem, wszystkie transakcje zostaną zakończone 1 lipca 2024 r. o godzinie 3:00 (UTC), a wpłaty i wypłaty dla OCEAN i AGIX zostaną zawieszone pół godziny później.

Decyzja ta została podjęta w związku z planowanym połączeniem Ocean Protocol (OCEAN) i SingularityNET (AGIX) z Fetch.ai (FET), tworząc nową inicjatywę pod nazwą Artificial Superintelligence Alliance. Nowa strategia zakłada skoncentrowanie zasobów na bardziej obiecujących projektach i technologicznych innowacjach.

Dokładne pary handlowe, które zostaną usunięte, to:

Wszystkie zlecenia handlowe zostaną automatycznie usunięte po zakończeniu handlu w każdej z powyższych par.

Zmiany w Binance Futures i Margin

Binance Futures zamknie wszystkie pozycje i przeprowadzi automatyczne rozliczenie kontraktów Perpetual OCEANUSDT i AGIXUSDT już w dniu 25 czerwca 2024 r. o godzinie 9:00 (UTC). Umowy te zostaną usunięte z listy po zakończeniu rozliczenia. 

Ponadto, Binance Margin wycofa z notowań pary depozytów krzyżowych AGIX/BTC, AGIX/USDT, OCEAN/BTC i OCEAN/USDT oraz pary depozytów izolowanych 26 czerwca 2024 r. o godzinie 6:00 (UTC). Wszystkie salda OCEAN i AGIX w portfelu Cross Margin w ramach konta Portfolio Margin zostaną automatycznie przeliczone na USDT.

Wpływ na inne usługi Binance

Od 1 lipca 2024 r. o godzinie 3:00 (UTC) OCEAN i AGIX zostaną usunięte z listy obsługiwanych kryptowalut w Binance Pay.

Natomiast 28 czerwca Binance zakończy wsparcie dla tworzenia kart podarunkowych OCEAN i AGIX. Dodatkowo, Binance Auto-Invest usunie te tokeny po 18 czerwca o godzinie 3:00 (UTC).

Usługa Buy & Sell Crypto usunie z listy OCEAN, AGIX i wszystkie powiązane pary 20 czerwca o godzinie 3:00 (UTC). Natomiast Binance Funding Rate Arbitrage Bot zamknie wszystkie strategie arbitrażowe i przeprowadzi automatyczne rozliczenie na OCEANUSDT i AGIXUSDT 25 czerwca o godzinie 9:00 (UTC).

Binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.