Coinbase nawiązuje współpracę z Mastercard, aby ułatwić kupowanie NFT | Wiadomości | CrypS.

Coinbase nawiązuje współpracę z Mastercard, aby ułatwić kupowanie NFT

Redakcja
Coinbase bez IPO wchodzi na giełdę

Czołowa giełda kryptowalut Coinbase nawiązała współpracę z gigantem przetwarzania płatności Mastercard, aby uprościć zakup niewymiennych tokenów (NFT).

Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu Coinbase planuje ułatwić nowym graczom dołączenie do kwitnącego rynku NFT, stosując podobną strategię, jak w przypadku swojej platformy giełdowej.

Pomimo wzrostu NFT w ostatnich miesiącach, zdaniem Coinbase, zakup cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich jest nadal skomplikowanym procesem dla wielu użytkowników.

Jednak platforma aktywów cyfrowych nawiązała współpracę z Mastercard, a obie firmy sklasyfikują NFT jako “towary cyfrowe”, aby umożliwić klientom ich łatwy zakup.

Tymczasem Coinbase niedawno uruchomiła rynek NFT typu peer-to-peer o nazwie Coinbase NFT.

Platforma ta pozwala użytkownikom na mintowanie, kupowanie, sprzedawanie i prezentowanie cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich.

Dzięki współpracy z Mastercard, Coinbase ma nadzieję odblokować nowe sposoby, dzięki którym użytkownicy będą mogli w przyszłości płacić za NFT przy użyciu swojej karty Mastercard. W oświadczeniu giełdy możemy przeczytać:

Dzięki naszej współpracy z Mastercard, będziemy w stanie zapewnić lepsze doświadczenie klienta na Coinbase NFT i planujemy pracować nad znalezieniem sposobów na wprowadzenie tej możliwości do szerszego ekosystemu dzięki skali i globalnej sieci Mastercard.

Coinbase bez IPO wchodzi na giełdęreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.