CEX.IO z dodatkowymi bonusami za staking | Wiadomości | CrypS.

CEX.IO z dodatkowymi bonusami za staking

Mariusz Przepiórka
giełda CEX.IO

Giełda kryptowalut CEX.​IO wprowadzi dodatkowy 10% bonus za staking określonych kryptowalut. Zgodnie z informacją giełdy, klienci mogą skorzystać z premii za staking takich tokenów jak Cosmos, Tezos, NEO, Ontology i TRON.

Oferta będzie obowiązywać w lipcu, ale CEX.​IO już zachęca swych użytkowników do zakupu kryptowalut, aby od pierwszego dnia mogli korzystać z okazjonalnej oferty. Giełda przypomina również, że w chwili obecnej staking jest dostępny dla klientów spoza USA, a premie za lipiec będą wypłacane w sierpniu.

Obniżka prowizji dla tethera

CEX.​IO wprowadza również specjalne prowizje na obrót USDT. Wynoszą one -0,05% w przypadku prowizji maker i 0,1% w przypadku prowizji taker, niezależnie od wielkości transakcji. Oferta obejmuje następujące pary walutowe: BTC/USDT, ETH/USDT, XRP/USDT, LTC/USDT i ADA/USDT.

Giełda zapowiada również, że wkrótce udostępni kolejne pary walutowe z USDT: BCH, BTG, DASH, XLM, OMG, TRX, NEO, GAS, BAT, ATOM, XTZ, GUSD, ONT, ONG, USDC, WABI i LINK. W tym przypadku oferta także jest dostępna dla klientów spoza USA.

Więcej na temat stakingu dowiesz się z naszego artykułu w dziale Crypto 101 – Staking, PoS, DPoS – czyli wszystko o stakingu.

giełda CEX.IO
reklama
reklama