CEX.IO dodaje kolejnego stablecoina | Wiadomości | CrypS.

CEX.IO dodaje kolejnego stablecoina

Michał Misiura
giełda CEX.IO

W krótkim czasie po przyjęciu Tethera (USDT), CEX.IO zapowiedziało włączenie do oferty kolejnego stablecoina dolara. USDC będzie notowany na giełdzie od 18 grudnia. 

USDC jest stablecoinem dolara stworzonym w standardzie ERC-20. USD Coin jest emitowany przez CENTER Consortium, spółkę założoną przez firmy Circle i Coinbase. Każdy token ma swoje pokrycie w dolarach, które są przechowywane w specjalnych rezerwach, które są certyfikowane przez Grant Thornton LLC.

CEX.IO rozszerza swoją działalność nie tylko o nowe rodzaje dostępnych aktywów. W tym tygodniu giełda zdobyła licencję MTL amerykańskiego stanu Idaho. Dzięki temu CEX.IO jest obecnie dostępne dla mieszkańców 37 stanów. Giełda nie poprzestaje na tym i chce objąć swoim zasięgiem cały obszar Stanów Zjednoczonych. Do pełnego sukcesu pozostało jej jeszcze 13 stanów.

giełda CEX.IOreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.