Bracia Winklevoss podobno założyli zespół muzyczny | Wiadomości | CrypS.

Bracia Winklevoss podobno założyli zespół muzyczny

Zerelik Maciej
bracia winklevoss

Korekta rynkowa była tak poważna, że bliźniacy Winklevoss, jedni z największych wielorybów BTC na świecie, postanowili założyć zespół, aby związać koniec z końcem.

Według raportu z plotkarskiego portalu Page Six, wszechstronnie utalentowani bliźniacy Winklevoss utworzyli zespół muzyczny. W jego skład wchodzą bracia oraz ich współpracownicy. Co więcej są oni blisko zagrania swojego pierwszego „koncertu”.

Tyler śpiewa, Cameron gra na gitarze.

– twierdzi anonimowe źródło. Zespół dał już ponoć swój pierwszy koncert dla zamkniętej grupy przyjaciół w lofcie Camerona w tym tygodniu. Jak donosi portal, bliźniacy w ciągu kilku dni zagrają dla znacznie większej i poważniejszej publiczności.

Nie udało Ci się dostać na listę gości? Nie ma się czym martwić. Według źródła, mini show było tylko próbą generalną przed przyszłym tygodniem, kiedy bracia zagrają dla 200 osób.

Póki co nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów. Nazwa zespołu jest wciąż nieznana, gatunek muzyczny pozostaje tajemnicą, nie znamy też repertuaru. Jeśli jednak przeszłość jest punktem odniesienia do oceny przyszłości, to zespół może nie być taki zły – niezależnie od tego, czy jest to hobby, czy poważne przedsięwzięcie.

Bracia Winklevoss mają wiele talentów

Jeśli jest coś, czego bliźniacy Winklevoss mają pod dostatkiem, to jest to bez wątpienia talent. Jako młodzieńcy byli w olimpijskiej drużynie wioślarskiej, to od nich zaczął się pomysł na to, co miało stać się Facebookiem, i to oni dostrzegli potencjał Bitcoina, kiedy był on tylko ciekawostką omawianą przez grupkę nerdów na forach kryptograficznych.

Dziś według niektórych szacunków ich udział w Bitcoinie wynosi blisko 1% wszystkich dostępnych monet. Są również właścicielami Gemini, jednej z najważniejszych regulowanych giełd kryptowalutowych w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, sfinansowali też kilka wizjonerskich projektów związanych z technologią blockchain, takich jak np. rynek Nifty Gateway NFT.

bracia winklevoss
reklama
reklama