Bracia Winklevoss podobno założyli zespół muzyczny | Wiadomości | CrypS.

Bracia Winklevoss podobno założyli zespół muzyczny

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
bracia winklevoss

Korekta rynkowa była tak poważna, że bliźniacy Winklevoss, jedni z największych wielorybów BTC na świecie, postanowili założyć zespół, aby związać koniec z końcem.

Według raportu z plotkarskiego portalu Page Six, wszechstronnie utalentowani bliźniacy Winklevoss utworzyli zespół muzyczny. W jego skład wchodzą bracia oraz ich współpracownicy. Co więcej są oni blisko zagrania swojego pierwszego “koncertu”.

Tyler śpiewa, Cameron gra na gitarze.

– twierdzi anonimowe źródło. Zespół dał już ponoć swój pierwszy koncert dla zamkniętej grupy przyjaciół w lofcie Camerona w tym tygodniu. Jak donosi portal, bliźniacy w ciągu kilku dni zagrają dla znacznie większej i poważniejszej publiczności.

Nie udało Ci się dostać na listę gości? Nie ma się czym martwić. Według źródła, mini show było tylko próbą generalną przed przyszłym tygodniem, kiedy bracia zagrają dla 200 osób.

Póki co nie ujawniono żadnych dalszych szczegółów. Nazwa zespołu jest wciąż nieznana, gatunek muzyczny pozostaje tajemnicą, nie znamy też repertuaru. Jeśli jednak przeszłość jest punktem odniesienia do oceny przyszłości, to zespół może nie być taki zły – niezależnie od tego, czy jest to hobby, czy poważne przedsięwzięcie.

Bracia Winklevoss mają wiele talentów

Jeśli jest coś, czego bliźniacy Winklevoss mają pod dostatkiem, to jest to bez wątpienia talent. Jako młodzieńcy byli w olimpijskiej drużynie wioślarskiej, to od nich zaczął się pomysł na to, co miało stać się Facebookiem, i to oni dostrzegli potencjał Bitcoina, kiedy był on tylko ciekawostką omawianą przez grupkę nerdów na forach kryptograficznych.

Dziś według niektórych szacunków ich udział w Bitcoinie wynosi blisko 1% wszystkich dostępnych monet. Są również właścicielami Gemini, jednej z najważniejszych regulowanych giełd kryptowalutowych w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, sfinansowali też kilka wizjonerskich projektów związanych z technologią blockchain, takich jak np. rynek Nifty Gateway NFT.

bracia winklevossreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.