Bitfinex udostępnia subkonta dla traderów instytucjonalnych | Wiadomości | CrypS.

Bitfinex udostępnia subkonta dla traderów instytucjonalnych

Michał Misiura
giełda kryptowalut bitfinex znosi opłaty za depozyty poniżej 1000 USD

Giełda kryptowalut Bitfinex ogłosiła wprowadzenie funkcji subkont dla traderów instytucjonalnych. Do głównego konta można przypisać do 100 kont pomocniczych. 

Dzięki nowej funkcjonalności instytucjonalni klienci giełdy zyskają więcej możliwości i dostęp do łatwiejszego zarządzania środkami. Główne konto pełni rolę zarządzającą i będzie odpowiadać za podział środków pomiędzy kontami pomocniczymi. Daje to możliwość stosowania wielu różnorodnych taktyk tradingowych na oddzielnych rachunkach.

Giełda zdecydowała się na wprowadzenie nowej funkcjonalności z uwagi na duży popyt wśród klientów. Bitfinex nie jest pierwszą giełdą kryptowalut, która zdecydowała się na funkcję otwierania subkont. Podobne usługi oferują już konkurenci tacy jak Gemini, HitBTC i CoinDCX.

giełda kryptowalut bitfinex znosi opłaty za depozyty poniżej 1000 USD
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.