Bitboy Crypto aresztowany! | Wiadomości | CrypS.

Bitboy Crypto aresztowany!

Ben Armstrong

Topowy influencer z rynku kryptowalut –  Ben Armstrong – został wczoraj aresztowany. Stało się to po jego konfrontacji z byłym partnerem biznesowym. Część spotkania była transmitowana na żywo na X. O co dokładnie chodzi?


Były lider Bitboy Crypto za kratkami

Z danych, jakie są dostępne w Internecie na stronie Biura Szeryfa hrabstwa Gwinnett, wynika, że aresztowano „Benjamina Charlesa Armstronga”. Obecnie nie postawiono mu jednak żadnych zarzutów.

Jak informują media, Armstrong miał na tylnym siedzeniu swojego samochodu naładowaną broń. Podróżował z jeszcze jedną osobą.

Tokeny BEN, które zostały wprowadzone na rynek przez Armstronga na początku tego roku, spadły o 30% po tym, jak w sieci pojawiły się informacje o jego aresztowaniu.

Panu już podziękujemy!

O co jednak dokładnie chodzi w sprawie? Zacznijmy od tego, że Armstrong został wcześniej wyrzucony ze swojej firmy medialnej BitBoy Crypto. Stało się to w następstwie jednomyślnej decyzji jego współpracowników. Najprawdopodobniej to doprowadziło do poniedziałkowej kłótni między Benem a pozostałymi osobami ze spółki. Czyżby Armstrong chciał na nich coś wymusić za pomocą broni?

W oświadczeniu Around The Blockchain na temat wyrzucenia Bena z firmy czytamy:

Ta decyzja nie była łatwa. Jednak po długich rozważaniach jesteśmy przekonani, że jest to jedyne rozwiązanie, które pozwoli nam pójść naprzód.

Dlaczego najbardziej zainteresowanemu podziękowano za współpracę? Musimy cofnąć się do 28 sierpnia, kiedy to influencerzy z rynku kryptowalut, w tym Jason A. Williams i Ran Neuner, udostępnili wspólne oświadczenie na X. To wtedy przekazali, że Ben Armstrong nie będzie kontynuował działalności jako lider grupy BitBoy Crypto.

Ze skutkiem natychmiastowym Ben Armstrong nie będzie już współpracował z Hit Network/BJ Holdings i wszystkimi markami zależnymi, w tym między innymi BitBoy Crypto i Around The Blockchain.

Powodem miało być ponoć nadużywanie przez niego narkotyków.

Prośba do fanów

Sam Armstrong pozwał niedawno swoich byłych wspólników z HIT Network. Poszło o zajęcie aktywów firmy. On sam uważa, że te należą tylko do niego. Do tego prosił swoich fanów o wsparcie finansowe. Ma ono pomóc mu w walce w sądzie. To jednak o tyle dziwne, że posiada ponoć on miliony USD w XRP.

Ben Armstrongreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.