Topowy krypto-influencer prosi fanów o pomoc finansową, chociaż posiada 80 mln USD w XRP | Wiadomości | CrypS.

Topowy krypto-influencer prosi fanów o pomoc finansową, chociaż posiada 80 mln USD w XRP

BitBoy Crypto

Kontrowersyjny kryptowalutowy influencer – Ben Armstrong – znany również pod pseudonimem “BitBoy Crypto” poprosił obserwatorów swoich treści o wsparcie finansowe.


Wspomniane wołanie o pomoc odnosi się do prośby o przekazywanie darowizn w postaci kryptowaluty XRP. 

Krypto-influencer prosi o wsparcie finansowe

Ben Armstrong pozwał niedawno swoich byłych partnerów z HIT Network o zajęcie aktywów zarejestrowanych pod nazwą ich firmy. Wspomniany mężczyzna twierdzi, iż te w rzeczywistości należą do niego. 

“BitBoy Crypto” podzielił się niezwykle emocjonalną historią ze swoimi obserwatorami i fanami. Obok poprosił ich o pewne wsparcie finansowe, udostępniając adresy kryptograficzne dla kilku kryptowalut, w tym XRP, na które mogą oni przekazywać darowizny. 

Zebrane pieniądze miałyby zostać wykorzystane na obronę jego stanowiska przed sądem. Część społeczności wirtualnych walut ruszyła mu już na pomoc. Z danych on-chain wynika, że w ciągu doby od prośby wystosowanej przez Bena Armstronga na adres dla XRP wpłynęło tysiące dolarów.

Ukryte bogactwo?

W całej tej sytuacji nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie stan salda jednego z portfeli należącego do kryptowalutowego influencera. Uczestnicy rynku kryptowalut zauważyli, iż znajduje się w nim ponad 161,55 mln tokenów XRP, wartych ponad 80 mln dol.

Pierwsza transakcja związana z adresem kryptograficznym podobno znajdującym się w rękach BitBoy’a została przeprowadzona 19 lutego 2023 r. Pochodziła ona z konta scentralizowanej giełdy Crypto.com. 

Historyczne dane dot. wspomnianego adresu kryptograficznego pokazują, że w ciągu 30 dni od 22 sierpnia br.  codziennie napływały do niego środki. Największy wolumen został odnotowany 5 września br. Przekroczył on wówczas 5 mln monet XRP w 181 transakcjach. 

Adres kryptograficzny dla XRP, należący prawdopodobnie do Bena Armstronga. Zakres 30-dniowy.

Po tym, jak Ben Armstrong udostępnił swój adres kryptograficzny na platformie X (dawnym Twitterze), liczba wpływów nieznacznie wzrosła, jednak wolumen pozostał niski. To wskazuje, iż mogły pochodzić one właśnie z darowizn. 

Aktualnie nie ma pewności co do tego, czy zgromadzone środki są osobistymi funduszami influencera, czy też pochodzą ze wcześniej przeprowadzanych zbiórek, albo innego źródła. 

BitBoy Cryptoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.