BitBay z nowym operatorem płatności FIAT | Wiadomości | CrypS.

BitBay z nowym operatorem płatności FIAT

Michał Misiura
Giełda kryptowalut BitBay - logo BitBay

BitBay poinformował użytkowników, że 25.10 zmienia się operator, odpowiedzialnego za obsługę przelewów bankowych. Nowym usługodawcą zostaje Payment Technology.

Decyzja o zmianie dotychczasowego operatora w zakresie wypłat walut FIAT przy użyciu przelewów bankowych, została podyktowana kolejnym wypowiedzeniem umowy. Tym razem BitBay, wydawał się być przygotowany. Payment Technology ma zająć miejsce poprzednika, bez większych przestojów w świadczeniu usług. Dokonywanie wypłat za pomocą przelewów, będzie dostępne od razu po najbliższym weekendzie – w poniedziałek 28.10.

Pełna treść wiadomości wysłanej do użytkowników giełdy

Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o zmianie operatora dla wpłat i wypłat FIAT przelewami bankowymi. Po raz kolejny nasz dotychczasowy partner w tym zakresie otrzymał od banku wypowiedzenie umowy o świadczenie usług.

Byliśmy przygotowani na taką sytuację. Aby zabezpieczyć interesy naszych użytkowników, zdecydowaliśmy się na przejście do nowego operatora, który będzie obsługiwał przelewy złotówkowe.

Obsługę wpłat złotówek od 25.10 (piątek) przejmie Payment Technology. Ten sam operator 28.10 (poniedziałek) rozpocznie realizację wypłat PLN. Wpłaty PLN przelewami bankowymi pozostają darmowe! Opłata za wypłatę wyniesie 6 PLN.

W panelu użytkownika w dniu 24.10 zostaną podmienione dane do wpłat. W przypadku przesłania środków na poprzedni rachunek bankowy przelew taki zostanie odbity przez bank i zwrócony na rachunek nadawcy.

Dołożymy wszelkich starań, aby przepięcie na nowy system było jak najmniej odczuwalne dla użytkowników. Nie wykluczamy jednak, że w pierwszych dniach po uruchomieniu mogą występować nieznaczne opóźnienia w księgowaniu wpłat i wypłat.

Prowadzimy również prace nad podłączeniem nowego systemu w zakresie obsługi wpłat i wypłat w innych walutach poprzez partnerów zagranicznych.

Zapewniamy Cię, że zmiana operatora nie będzie miała wpływu na naszą płynność. Twoje depozyty są bezpieczne, ponieważ przechowujemy je na niezależnych rachunkach bankowych, do których nie ma dostępu ani z poziomu platformy, ani operatora, który nas w danym regionie obsługuje.

W najbliższym czasie planujemy również podjęcie kolejnych ważnych kroków w celu zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności funkcjonowania platformy oraz możliwości prowadzenia dynamiczniejszego rozwoju. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o otrzymaniu przez powiązaną z nami spółkę Pinewood Estonia OÜ licencji w Estonii. Kierując się interesem naszych użytkowników, podjęliśmy decyzję, że właśnie ta spółka 1 listopada zostanie nowym operatorem giełdy BitBay.

Giełda kryptowalut BitBay - logo BitBay
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.