BitBay uruchomi rynek QARK/BTC | Wiadomości | CrypS.

BitBay uruchomi rynek QARK/BTC

Redaktor: Albert Czajkowski
giełda kryptowalut bitbay

Giełda kryptowalut BitBay poinformowała, że od 18 listopada 2020 uruchomi rynek QARK/BTC. QARK to kryptowaluta platformy QAN, która była jednym z pierwszych projektow, który wystartował w ramach BitBay IEO Launchpad. QARK to sieciowy token stworzony w protokole ERC20.

BitBay w komunikacie opublikowanym na oficjalnym blogu informuje:

Chcielibyśmy ogłosić, że 18 listopada 2020 na naszej giełdzie zostanie uruchomiony rynek QARK/BTC. Platforma QAN blockchain była pierwszym projektem na BitBay IEO Launchpad w I kwartale 2020 roku. QARK to token sieciowy stworzony w protokole ERC20. Jego głównym celem jest umożliwienie programistom rozwijania i używania DApps w sieci głównej QANplatform. Sieć testowa QANplatform dla sieci głównej będzie dostępna w pierwszej połowie 2021.

Ambitne cele QAN

Prywatny blockchain QAN wystartował 14 października 2020. Najważniejsze informacje dotyczące tokenu QARK są następujące:

  • Typ tokenu: utility token
  • Rozpoczęcie obrotu: 18 listopada 2020
  • Pary walutowe: QARK / BTC

Celem QARK jest spełnienie rzeczywistych wymagań instytucji finansowych i branż korzystających z kryptowalut. Blockchain QAN określił najważniejsze funkcje potrzebne graczom branżowym, programistom i użytkownikom platformy, a następnie połączył je w jedno rozwiązanie.

giełda kryptowalut bitbayreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.