BitBay uruchomi rynek QARK/BTC | Wiadomości | CrypS.

BitBay uruchomi rynek QARK/BTC

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitbay

Giełda kryptowalut BitBay poinformowała, że od 18 listopada 2020 uruchomi rynek QARK/BTC. QARK to kryptowaluta platformy QAN, która była jednym z pierwszych projektow, który wystartował w ramach BitBay IEO Launchpad. QARK to sieciowy token stworzony w protokole ERC20.

BitBay w komunikacie opublikowanym na oficjalnym blogu informuje:

Chcielibyśmy ogłosić, że 18 listopada 2020 na naszej giełdzie zostanie uruchomiony rynek QARK/BTC. Platforma QAN blockchain była pierwszym projektem na BitBay IEO Launchpad w I kwartale 2020 roku. QARK to token sieciowy stworzony w protokole ERC20. Jego głównym celem jest umożliwienie programistom rozwijania i używania DApps w sieci głównej QANplatform. Sieć testowa QANplatform dla sieci głównej będzie dostępna w pierwszej połowie 2021.

Ambitne cele QAN

Prywatny blockchain QAN wystartował 14 października 2020. Najważniejsze informacje dotyczące tokenu QARK są następujące:

  • Typ tokenu: utility token
  • Rozpoczęcie obrotu: 18 listopada 2020
  • Pary walutowe: QARK / BTC

Celem QARK jest spełnienie rzeczywistych wymagań instytucji finansowych i branż korzystających z kryptowalut. Blockchain QAN określił najważniejsze funkcje potrzebne graczom branżowym, programistom i użytkownikom platformy, a następnie połączył je w jedno rozwiązanie.

giełda kryptowalut bitbay
reklama
reklama