Binance zwiększy liczbę pracowników o 15-30% w 2023 roku | Wiadomości | CrypS.

Binance zwiększy liczbę pracowników o 15-30% w 2023 roku

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Binance głównym kontrahentem Bitzlato

Binance będzie kontynuowała skalowanie w 2023 roku. W planach giełdy jest zwiększenie liczby pracowników o 15-30%. Warto zauważyć, że tylko w zeszłym roku siła robocza platformy wzrosła z 3 000 do 8 000 pracowników. Informacje o planach ekspansji podał Changpeng Zhao, CEO giełdy.


Plany Binance na bieżący rok obejmują również:

  • Doskonalenie technologii,
  • zwiększenie wydajności platformy,
  • inwestowanie w obsługę klienta.

We wpisie czytamy:

Mamy jedną działalność gospodarczą. Jest dość duża, przynosi zyski, ale nie będzie trwała wiecznie. […] Nie chcemy stać się Kodakiem. Wolimy sami się przekształcać, niż czekać aż zniszczą nas ludzie.

Zhao wcześniej przewidywał, że za 10-15 lat pojawi się DEX, który skalą przewyższy Binance. Giełda wydaje się być jednym z głównych beneficjentów kryzysu, który wybuchł w 2022 roku. Na tle upadku imperium biznesowego Sama Bankmana-Frieda, Binance znacząco wzmocniło swoją pozycję. Baza użytkowników giełdy kryptowalut przekroczyła 120 milionów osób.

Z drugiej strony w mediach regularnie pojawiają się wiadomości poddające w wątpliwość stabilność Binance. Ostatni artykuł Forbes donosił, że giełda borykała się w ostatnich miesiącach z rekordowym odpływem środków.

Binance współpracuje z polską firmą

Jak informowaliśmy wczoraj, Binance połączyła też siły z polskim serwisem cashback Picodi. Dzięki kooperacji internauci w kilkudziesięciu krajach zyskają możliwość otrzymywania zwrotu części środków wydawanych podczas zakupów online, dokonywanych za USDT, BNBBTC poprzez platformę płatniczą Binance Pay.

Picodi oferuje usługę cashback w 44 krajach na świecie. W jej ramach nowi użytkownicy mogą odzyskać do 15% wydanej kwoty, a powracający średnio 5%. Co ważne zwrot środków pojawia się praktycznie natychmiast na koncie na platformie Binance. Aktualnie cashback jest dostępny w takich sklepach jak Aliexpress, Adidas, Nike, Booking.com, NordVPN, Samsung, The North Face i wielu więcej.

Binance głównym kontrahentem Bitzlato



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.