Binance nawiązuje współpracę z polską platformą cashback Picodi | Wiadomości | CrypS.

Binance nawiązuje współpracę z polską platformą cashback Picodi

Autor: Redakcja
Redaktor: Michał Misiura
polski startup picodi nawiązał współpracę z binance

Największa giełda kryptowalut na świecie, czyli Binance, połączyła siły z polskim serwisem cashback Picodi.


Dzięki kooperacji, internauci w kilkudziesięciu krajach zyskają możliwość otrzymywania zwrotu części środków wydawanych podczas zakupów online, dokonywanych za USDT, BNB i BTC poprzez platformę płatniczą Binance Pay (link).

– W czasie wysokiej inflacji i dużych wahań kursów walut współpraca z Binance przyniesie podwójną korzyść kupującym w sieci: będą mogli oni otrzymywać cashback m.in. w stablecoinach, co pomoże zniwelować utratę wartości pieniądza – komentuje Szymon Dobosz, CEO Picodi.

Picodi oferuje usługę cashback w 44 krajach na świecie. W jej ramach nowi użytkownicy mogą odzyskać do 15% wydanej kwoty, a powracający średnio 5%. Co ważne zwrot środków pojawia się praktycznie natychmiast na koncie na platformie Binance. Aktualnie cashback jest jest dostępny w takich sklepach jak Aliexpress, Adidas, Nike, Booking.com, NordVPN, Samsung, The North Face.

– Binance Pay zapewnia użytkownikom wygodne narzędzie płatnicze. Cieszymy się, że dzięki współpracy z Picodi możemy rozszerzyć nasze korzyści na szerszą grupę kupujących online. – opisuje Jonathan Lim, Binance Global Head of Card and Pay

Platforma Picodi.com powstała w 2010 roku w Krakowie. W 2021 roku Méliuz, technologiczna spółka notowana na giełdzie w São Paulo nabyła 51,2% akcji spółki za 120 mln BRL (ok. 100 mln złotych). Obecnie cashback od Picodi działa w ponad 5 tys. sklepach i serwisach na świecie, z czego w blisko 1000 punktów z Polski.

Binance Pay to bezkontaktowa, pozbawiona granic i bezpieczna funkcja płatności kryptowalutowych. Umożliwia ona szybkie i wygodne wysyłanie i odbieranie ponad 70 kryptowalut oraz płacenie nimi bez ponoszenia opłat.

***

tekst autorstwa: Picodi

polski startup picodi nawiązał współpracę z binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.