Binance zintegrowała mainnet Polygon dla wpłat i wypłat | Wiadomości | CrypS.

Binance zintegrowała mainnet Polygon dla wpłat i wypłat

Zerelik Maciej
binance polygon

Wiodąca giełda kryptowalutowa Binance zakończyła integrację z mainnetem Polygon, aby wspierać wpłaty i wypłaty tokena sieci skalującej Ethereum.

Binance obsługuje teraz token MATIC

Użytkownicy Binance będą teraz mogli dokonywać wpłat i wypłat za pomocą tokena mainnetu MATIC. Będą mogli również korzystać z kilku dAppów DeFi, takich jak SushiSwap, Aave, Curve i Balancer, bez konieczności korzystania z mostu Polygon Ethereum Matic i przy stosunkowo niskich kosztach.

Wraz z zakończeniem integracji Polygon z mainnetem, Binance dołączył do rosnącej listy renomowanych giełd kryptowalutowych i dostawców portfeli. Już wcześniej wsparcie dla projektu wykazały firmy Coinbase, OKEx, Huobi i Trust Wallet

Oprócz umożliwienia użytkownikom deponowania i wypłacania tokena MATIC w mainnecie, Binance poinformował, że nadal będzie zezwalał na wpłaty i wypłaty tokenów ERC20, BEP2 i BEP20.

Napędzanie adopcji kryptowalut

Polygon to system skalowania i infrastruktury Ethereum, wcześniej znany jako Matic. Sieć szybko staje się jednym z najszerzej przyjętych blockchainów w branży kryptowalut, a w jego portfolio znajdują się najbardziej znani gracze z sektora.

Projekt zapewnia programistom szereg narzędzi do budowania i łączenia różnych łańcuchów, które są kompatybilne z siecią Ethereum. Łańcuch Proof-of-Stake (PoS) Polygon jest obecnie obsługiwany przez Infura, Metamask, Alchemy, Etherscan i wiele innych.

Rozwiązania skalowania projektu, które, jak twierdzi, zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności i niezależności, są obecnie przyjęte przez ponad 450 dAppów, z ponad 13,5 milionami unikalnych użytkowników i ponad 350 milionami transakcji.

binance polygon
reklama
reklama