Binance zintegrowała mainnet Polygon dla wpłat i wypłat | Wiadomości | CrypS.

Binance zintegrowała mainnet Polygon dla wpłat i wypłat

Redakcja
binance polygon

Wiodąca giełda kryptowalutowa Binance zakończyła integrację z mainnetem Polygon, aby wspierać wpłaty i wypłaty tokena sieci skalującej Ethereum.

Binance obsługuje teraz token MATIC

Użytkownicy Binance będą teraz mogli dokonywać wpłat i wypłat za pomocą tokena mainnetu MATIC. Będą mogli również korzystać z kilku dAppów DeFi, takich jak SushiSwap, Aave, Curve i Balancer, bez konieczności korzystania z mostu Polygon Ethereum Matic i przy stosunkowo niskich kosztach.

Wraz z zakończeniem integracji Polygon z mainnetem, Binance dołączył do rosnącej listy renomowanych giełd kryptowalutowych i dostawców portfeli. Już wcześniej wsparcie dla projektu wykazały firmy Coinbase, OKEx, Huobi i Trust Wallet

Oprócz umożliwienia użytkownikom deponowania i wypłacania tokena MATIC w mainnecie, Binance poinformował, że nadal będzie zezwalał na wpłaty i wypłaty tokenów ERC20, BEP2 i BEP20.

Napędzanie adopcji kryptowalut

Polygon to system skalowania i infrastruktury Ethereum, wcześniej znany jako Matic. Sieć szybko staje się jednym z najszerzej przyjętych blockchainów w branży kryptowalut, a w jego portfolio znajdują się najbardziej znani gracze z sektora.

Projekt zapewnia programistom szereg narzędzi do budowania i łączenia różnych łańcuchów, które są kompatybilne z siecią Ethereum. Łańcuch Proof-of-Stake (PoS) Polygon jest obecnie obsługiwany przez Infura, Metamask, Alchemy, Etherscan i wiele innych.

Rozwiązania skalowania projektu, które, jak twierdzi, zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności i niezależności, są obecnie przyjęte przez ponad 450 dAppów, z ponad 13,5 milionami unikalnych użytkowników i ponad 350 milionami transakcji.

binance polygonreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.