Binance zawiesi wpłaty i wypłaty ERC-20 podczas Merge | Wiadomości | CrypS.

Binance zawiesi wpłaty i wypłaty ERC-20 podczas Merge

Maciej Żerelik
ethereum (1)

Giełda Binance zawiesi wpłaty i wypłaty w tokenach Ethereum i ERC-20, podczas gdy blockchain będzie migrował z Proof-of-Work (PoW) do Proof-of-Stake (PoS).


Według planów twórców, aktualizacja Bellatrix „warstwy konsensusu” (Beacon Chain) nastąpi około 6 września. Aktualizacja „poziomu wykonawczego” (mainnet) zostanie aktywowana 15 września.

Binance podała, że ponieważ podczas hard forka może zostać wprowadzony nowy token, giełda zdecydowała się „podjąć kroki w celu zmniejszenia ryzyka zmienności i zapewnienia bezpieczeństwa środków użytkowników”.

Platforma zawiesi wpłaty i wypłaty tokenów ETH i ERC-20:

  • 6 września od 14:00
  • 15 września od godziny 03:00

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby w pełni przetworzyć swoje przelewy w tokenach ETH i ERC-20 przed powyższymi godzinami. Spełnimy wszystkie wymagania techniczne dla właścicieli aktywów na platformie.

Ograniczenia nie będą miały wpływu na operacje handlowe na platformie, z wyjątkiem handlu cross i isolated margin.

Co po The Merge?

Firma wskazała dwa możliwe scenariusze po połączeniu (The Merge) Ethereum:

  • Nie jest tworzony nowy token. Binance wznawia wpłaty/wypłaty tak szybko jak to możliwe;
  • Blockchain rozpada się na dwa konkurujące ze sobą łańcuchy. Token ETH pozostanie w sieci Ethereum PoS. Giełda akumuluje token forka 1:1 w oparciu o
  • snapshot przed aktywacją warstwy wykonawczej i dodaje opcję wypłaty dla nowego aktywa.

Pula miningowa Binance Pool wyłączy wydobycie Ethereum z usługi po The Merge. Użytkownicy będą mogli przełączyć się na wydobycie Ethereum Classic.

ethereum (1)reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.