Binance współpracuje z ukraińskim FC Shakhtar Donetsk

Binance współpracuje z ukraińskim FC Szachtar Donieck

Anna Sutowicz
Binance partnerstwo z FC Shakhtar Donetsk

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła swoje najnowsze partnerstwo sportowe z FC Szachtar Donieck, czyli jednym z najbardziej znanych ukraińskich klubów piłkarskich. W związku z inicjatywą, giełda uruchomiła FC Shakhtar Fanverse skierowany do fanów kryptowalut i piłki nożnej.


Binance wprowadza ukraiński klub sportowy w świat „fanverse”. Klub FC Shakhtar skorzystał z nowej inicjatywy o nazwie Binance Web3 Services (BWS), przenoszącej firmy i organizacje Web2 do świata Web3. Fanverse Szachtaru, to interaktywna platforma Fanverse, która pomoże klubowi w bardziej aktywnej komunikacji z kibicami. Inicjatywa jest skierowana do fanów, którzy teraz będą mogli uczestniczyć w wielu aktywnościach związanych z klubem i rywalizować o przywileje.

Dzięki Binance Fan Token i Binance Web3 Services, klub jest gotowy do podjęcia kolejnego wyzwania – połączenia się ze swoimi fanami na całym świecie poprzez Web3 i FC Szachtar Fanverse – napisała giełda Binance na oficjalnym blogu.

Binance i FC Shakhtar Donetsk

Uczestnicy Fanverse FC Szachtar mogą zdobyć nagrody dla fanów, np. bilety na mecze, podpisane koszulki, wczesny dostęp do nagród NFT czy możliwość spotkania z zawodnikami klubu. Aby dołączyć, użytkownicy muszą ubiegać się o paszport Fanverse Binance, wybierając spośród Experience Passport lub Super Passport. Całkowita pula nagród przewidziana dla FC Szachtar Fanverse wynosi 36 tysięcy dolarów. 

Jesteśmy naprawdę dumni z partnerstwa z FC Szachtar, jednym z najbardziej prestiżowych ukraińskich klubów piłkarskich i jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia ich fanów na całym świecie poprzez Web3 w Fanverse. Naszym celem jest pomóc fanom zaangażować się w ich ulubione drużyny w nowy i inspirujący sposób. Jesteśmy również podekscytowani wprowadzeniem Binance Web3 Services, naszej nowej usługi konsultacyjnej Web3, która będzie dostępna dla wszystkich firm Web2 zastanawiających się, jak wejść w przestrzeń Web3 – powiedziała Lisa He, dyrektor działu Fan Token w Binance.

Inicjatywę skomentował również Dmytro Kyrylenko, dyrektor handlowy FC Szachtar:

Cieszymy się ze współpracy z Binance, światowym liderem systemów blockchain. To partnerstwo pozwoli klubowi zająć własne miejsce w przestrzeni cyfrowej, a także komunikować się z fanami na całym świecie. Szachtar zawsze chce wyznaczać nowe granice i standardy doskonałości, a współpraca z Binance umożliwia naszym fanom bliższą interakcję z klubem. To dopiero pierwszy etap ekscytującej podróży z Binance, która z pewnością usatysfakcjonuje klub i jego fanów.

W przeszłości Binance współpracowało z innymi klubami sportowymi na porównywalnych zasadach, w tym na przykład z włoskim SS Lazio, portugalskim FC Porto, brazylijskim FC Santos i BWT Alpine.

FC Shakhtar

Założony w 1936 roku klub piłkarski Szachtar Donieck może pochwalić się 13 tytułami w ukraińskiej Premier League i Pucharze Ukrainy. Ponadto, klub odniósł sukces w Europie, docierając do ćwierćfinału Ligi Mistrzów i zdobywając Puchar UEFA w 2009 roku, stając się pierwszą drużyną w historii ukraińskiego futbolu, która tego dokonała.

Binance partnerstwo z FC Shakhtar Donetskreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.