Binance uruchamia Ethereum Mining Pool | Wiadomości | CrypS.

Binance uruchamia Ethereum Mining Pool

Zerelik Maciej
Binance Mmining Pool

Po kwietniowym uruchomieniu puli wydobywczej Bitcoina, giełda Binance wprowadza teraz podobną usługę dla Ethereum.

Aby zachęcić górników, przez pierwszy miesiąc od 12 listopada do 12 grudnia czeka na nich promocja. W tym okresie czasu minerzy nie zapłacą ani grosza prowizji. Po zakończeniu darmowego miesiąca, osoby dostarczające moc obliczeniową zostaną obciążone prowizją 0,5% od wszystkich dochodów.

Aby dołączyć do nowej puli uczestnicy będą musieli korzystać z systemu operacyjnego Windows lub Linux, GPU (karty graficznej NVIDIA lub AMD o pamięci co najmniej 4GB), 5 GB wirtualnej pamięci dla każdego GPU oraz oprogramowania takiego jak HiveOS albo Easy Miner.

Pula wydobywcza Ethereum będzie korzystać z podobnego systemu jak istniejąca pula BTC, zwanego Full Pay Per Share, czyli FPPS. Pula miningowa Bitcoina oferuje również funkcję zwaną smart pool, która umożliwia uczestnikom automatyczną zmianę hash rate’u, aby wydobywać najbardziej opłacalną z trzech obsługiwanych monet na algorytmie SHA- 256: Bitcoin (), Bitcoin Cash () lub Bitcoin SV (). Rozliczenie jest nadal wypłacane w BTC.

Według BTC.com w ciągu ostatniego tygodnia, Binance Pool stanowił aż 9,4% całkowitego hash rate’u Bitcoina . Ponad 50% obecnego hah rate dzieli się na cztery pule górnicze: F2Pool (18,5%), Poolin (12,2%), BTC.com (11,6%) i AntPool (11,5%).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat puli wydobywczych Binance, zapraszamy do zapoznania się z naszym obszernym artykułem.

Binance Mmining Pool
reklama
reklama