Binance uruchamia Ethereum Mining Pool | Wiadomości | CrypS.

Binance uruchamia Ethereum Mining Pool

Maciej Zerelik
Binance Mmining Pool

Po kwietniowym uruchomieniu puli wydobywczej Bitcoina, giełda Binance wprowadza teraz podobną usługę dla Ethereum.

Aby zachęcić górników, przez pierwszy miesiąc od 12 listopada do 12 grudnia czeka na nich promocja. W tym okresie czasu minerzy nie zapłacą ani grosza prowizji. Po zakończeniu darmowego miesiąca, osoby dostarczające moc obliczeniową zostaną obciążone prowizją 0,5% od wszystkich dochodów.

Aby dołączyć do nowej puli uczestnicy będą musieli korzystać z systemu operacyjnego Windows lub Linux, GPU (karty graficznej NVIDIA lub AMD o pamięci co najmniej 4GB), 5 GB wirtualnej pamięci dla każdego GPU oraz oprogramowania takiego jak HiveOS albo Easy Miner.

Pula wydobywcza Ethereum będzie korzystać z podobnego systemu jak istniejąca pula BTC, zwanego Full Pay Per Share, czyli FPPS. Pula miningowa Bitcoina oferuje również funkcję zwaną smart pool, która umożliwia uczestnikom automatyczną zmianę hash rate’u, aby wydobywać najbardziej opłacalną z trzech obsługiwanych monet na algorytmie SHA- 256: Bitcoin (), Bitcoin Cash () lub Bitcoin SV (). Rozliczenie jest nadal wypłacane w BTC.

Według BTC.com w ciągu ostatniego tygodnia, Binance Pool stanowił aż 9,4% całkowitego hash rate’u Bitcoina . Ponad 50% obecnego hah rate dzieli się na cztery pule górnicze: F2Pool (18,5%), Poolin (12,2%), BTC.com (11,6%) i AntPool (11,5%).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat puli wydobywczych Binance, zapraszamy do zapoznania się z naszym obszernym artykułem.

Binance Mmining Pool
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.