Binance planuje ekspansję w Rosji | Wiadomości | CrypS.

Binance planuje ekspansję w Rosji

Redakcja
Binance

Wiodąca na świecie platforma cyfrowych aktywów – Binance – rozważa rozszerzenie swoich usług na Rosję i sąsiadujące z nią kraje. Firma wierzy, że w tym obszarze istnieje wiele perspektyw dla nowych regulacji, które mogą pobudzić jej działalność.

Na początku tego roku, po propozycji banku centralnego kraju wydawało się, że Rosja podąży ścieżką Chin i nałoży całkowity zakaz kryptowalut. Niedługo potem jednak prezydent Federacji Rosyjskiej – Vladimir Putin – wyraził opinię, że przemysł wydobywczy aktywów cyfrowych może przynieść korzyści jego narodowi.

Z kolei Ivan Chebeskov – członek Ministerstwa Finansów – powiedział, że całkowity zakaz dla tej klasy aktywów nie jest konieczny. Zamiast tego, podkreślił, że lepszym rozwiązaniem jest przyjęcie regulacji.

I podczas gdy władze zastanawiają się, jakie zasady wdrożyć, Binance – największa giełda kryptowalut na świecie – zamierza rozszerzyć swoją działalność na rosyjskiej ziemi.

Gleb Kostarev – dyrektor Binance na Europę Wschodnią – powiedział, że celem firmy jest uzyskanie licencji wszędzie tam, gdzie pozwalają na to przepisy. Dodał, że giełda ma nadzieję na progresywne podejście regulacyjne Rosji do uniwersum cyfrowych aktywów. Ponadto, lokalni inwestorzy wygenerowali roczny wolumen transakcji kryptowalutowych na poziomie około 5 miliardów dolarów, co ma strategiczne znaczenie dla Binance. Dyrektor wskazał również, że oprócz Rosji, Binance może rozszerzyć działalność w sąsiednich krajach, takich jak Ukraina:

Na Ukrainie, w Kazachstanie i Uzbekistanie są bardziej lojalni wobec kryptowalut i podejmują kroki w kierunku liberalizacji, a nie ograniczeń.

Binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.