Binance otworzy wypłaty ETH od 19 kwietnia | Wiadomości | CrypS.

Binance otworzy wypłaty ETH od 19 kwietnia

Dawid Kucharczyk
ethereum eth binance

Binance przygotowuje się do uruchomienia wypłat ze stakingu ETH. Użytkownicy otrzymają taką możliwość od najbliższej środy, 19 kwietnia.


Użytkownicy, którzy wpłacili ETH do stakingu za pośrednictwem Binance, będą mogli wypłacić swoje kryptowaluty do BETH w stosunku 1:1. Funkcja ta będzie dostępna na stronie “Binance Staking – Ethereum (ETH) 2.0”.

Dla przypomnienia, Ethereum wczoraj wprowadziło długo oczekiwany hard fork Shapella. Spowodował on, że 18 milionów wcześniej zablokowanych ETH można teraz, stopniowo, wypłacać z Beacon Chain.

Warunki i zasady

  1. Binance wyjaśnia, że podczas żądania wypłaty użytkownik nie będzie mógł anulować transakcji.
  2. Proces transferu może trwać od 15 dni do kilku tygodni.
  3. ETH trafią do portfeli spot klientów.
  4. W czasie trwania transferu, “opakowane etery” BETH nie kwalifikują się do nagród za staking.
  5. Platforma pokaże oczekiwaną datę dystrybucji wypłaconego ETH, zanim klienci potwierdzą swoje żądanie wykupu. Będzie ona widoczna na stronie Historia Stakingu.
  6. Jednocześnie giełda ustali dzienny limit wykupu eterów dla każdego klienta. Jest to konieczne ze względu na ograniczenia przetwarzania w sieci Ethereum.
  7. Platforma zastrzega sobie prawo do zmiany kwot w zależności od zaistniałej sytuacji.

Binance przypomniało, że do 10 maja wciąż ma zerowe prowizje za handel spot BETH w parach BETH/ETH i BETH/USDT. Oczywiście klienci mogą nadal stakować etery, aby zdobywać kolejne nagrody.

ethereum eth binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.