Binance inwestuje w producenta portfeli sprzętowych NGRAVE | Wiadomości | CrypS.

Binance inwestuje w producenta portfeli sprzętowych NGRAVE

Redakcja
Binance

Ramię venture capital giełdy Binance ogłosiło strategiczną inwestycję w producenta portfeli sprzętowych NGRAVE.


Binance Labs poprowadzi również nadchodzącą rundę inwestycyjną NGRAVE w ramach serii A. He Yee, szef działu venture capital stwierdził w oświadczeniu:

Bezpieczeństwo pozostaje jedną z największych przeszkód dla adopcji kryptowalut. Portfele powiernicze to jedne z najbezpieczniejszych sposobów na przechowywanie cyfrowych aktywów. Dzięki naszej inwestycji w NGRAVE, chcemy nadal wspierać innowacyjne start-upy, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowników.

Współzałożyciel i CEO NGRAVE, Ruber Merre, nakreślił główny cel zespołu, jakim jest “uczynienie świata kryptowalut bezpiecznym miejscem dla każdego”.

Czym jest NGRAVE?

Założona w 2018 roku firma opracowała portfel sprzętowy z ekranem dotykowym ZERO, aplikację mobilną LIQUID oraz kartę ze stali nierdzewnej GRAPHENE.

Wcześniej producenci sprzętowych portfeli Ledger i Trezor odnotowali znaczny wzrost sprzedaży urządzeń. Miało to związek z upadkiem FTX.

W listopadzie CEO Binance Changpeng Zhao nazwał samodzielne przechowywanie aktywów “podstawowym prawem człowieka”.

We wrześniu producent portfeli sprzętowych OneKey pozyskał 20 milionów dolarów od Dragonfly, Ribbit Capital i innych inwestorów.

Binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.