Binance inwestuje w PAID zaledwie 3 tygodnie po hacku | Wiadomości | CrypS.

Binance inwestuje w PAID zaledwie 3 tygodnie po hacku

Zerelik Maciej
binance zaprzecza, że próbował przejąć union bank

PAID Network ogłosił pozyskanie środków z funduszu Binance DeFi Accelerator Fund. Inwestycja ma miejsce zaledwie kilka tygodni po hacku, podczas którego napastnicy wydrenowali kwotę podobną do inwestycji Binance.

PAID zintegruje się z Binance Smart Chain

W dniu 5 marca nieznany haker wykorzystał smart kontrakt PAID Network i wyemitował ponad 59,4 mln tokenów PAID wartych wówczas 166 mln USD. Taki incydent zazwyczaj oznacza koniec dla projektu. Wygląda jednak na to, że Binance wciąż wierzy w przyszłość PAID.

Warto zauważyć, że powiązania PAID z Binance istnieją już od dłuższego czasu. Zespół rozpoczął tworzenie na Binance Smart Chain (BSC), blockchainie kompatybilnym z EVM firmy Binance, jeszcze przed hackiem.

PAID nadal ma wsparcie Binance

Oznacza to, że pomimo niedawnego włamania, PAID Network nadal cieszy się wsparciem największej na świecie giełdy. Co więcej, kilka nadchodzących projektów DeFi przygotowuje się do uruchomienia na Ignition, launchpadzie PAID służącym do pozyskiwania funduszy.

Atrakcyjność projektu polega na budowaniu zdecentralizowanych struktur, które eliminują złożone i kosztowne umowy prawne dla projektów kryptowalutowych za pomocą smart kontraktów. Według Chasse, w kolejce do przeprowadzenia swoich Initial DEX Offerings (IDOs) ustawiło się ponad 20 projektów, w tym Blind Boxes, projekt NFT oparty na Binance Smart Chain.

Inwestycja Binance w PAID pozwoli nam na dalsze usprawnienie naszego rozwoju, obniżenie kosztów transakcyjnych i przyspieszenie szybkości, z jaką funkcjonują zarówno dAppy PAID, jak i Ignition

– powiedział Chasse w komunikacie prasowym.

Aby złagodzić szkody spowodowane przez hack, PAID ponownie uruchomił swój token z nowym kontraktem. W ten sposób saldo zostało przywrócone do poziomu sprzed hacku. Chasse podkreślił, że zespół wyciągnął wnioski z tej lekcji i przyjął najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby zapobiec podobnym włamaniom w przyszłości.

Nowy kontrakt został poddany wielokrotnym audytom bezpieczeństwa, po czym został przeniesiony do „bezpiecznego wielopodpisowego portfela” na Gnosis.

binance zaprzecza, że próbował przejąć union bank
reklama
reklama