Binance inwestuje w PAID zaledwie 3 tygodnie po hacku | Wiadomości | CrypS.

Binance inwestuje w PAID zaledwie 3 tygodnie po hacku

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
binance zaprzecza, że próbował przejąć union bank

PAID Network ogłosił pozyskanie środków z funduszu Binance DeFi Accelerator Fund. Inwestycja ma miejsce zaledwie kilka tygodni po hacku, podczas którego napastnicy wydrenowali kwotę podobną do inwestycji Binance.

PAID zintegruje się z Binance Smart Chain

W dniu 5 marca nieznany haker wykorzystał smart kontrakt PAID Network i wyemitował ponad 59,4 mln tokenów PAID wartych wówczas 166 mln USD. Taki incydent zazwyczaj oznacza koniec dla projektu. Wygląda jednak na to, że Binance wciąż wierzy w przyszłość PAID.

Warto zauważyć, że powiązania PAID z Binance istnieją już od dłuższego czasu. Zespół rozpoczął tworzenie na Binance Smart Chain (BSC), blockchainie kompatybilnym z EVM firmy Binance, jeszcze przed hackiem.

PAID nadal ma wsparcie Binance

Oznacza to, że pomimo niedawnego włamania, PAID Network nadal cieszy się wsparciem największej na świecie giełdy. Co więcej, kilka nadchodzących projektów DeFi przygotowuje się do uruchomienia na Ignition, launchpadzie PAID służącym do pozyskiwania funduszy.

Atrakcyjność projektu polega na budowaniu zdecentralizowanych struktur, które eliminują złożone i kosztowne umowy prawne dla projektów kryptowalutowych za pomocą smart kontraktów. Według Chasse, w kolejce do przeprowadzenia swoich Initial DEX Offerings (IDOs) ustawiło się ponad 20 projektów, w tym Blind Boxes, projekt NFT oparty na Binance Smart Chain.

Inwestycja Binance w PAID pozwoli nam na dalsze usprawnienie naszego rozwoju, obniżenie kosztów transakcyjnych i przyspieszenie szybkości, z jaką funkcjonują zarówno dAppy PAID, jak i Ignition

– powiedział Chasse w komunikacie prasowym.

Aby złagodzić szkody spowodowane przez hack, PAID ponownie uruchomił swój token z nowym kontraktem. W ten sposób saldo zostało przywrócone do poziomu sprzed hacku. Chasse podkreślił, że zespół wyciągnął wnioski z tej lekcji i przyjął najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby zapobiec podobnym włamaniom w przyszłości.

Nowy kontrakt został poddany wielokrotnym audytom bezpieczeństwa, po czym został przeniesiony do “bezpiecznego wielopodpisowego portfela” na Gnosis.

binance zaprzecza, że próbował przejąć union bankreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.