Binance integruje swój portfel Web3 z Solaną i zapowiada jeszcze więcej airdropów! | Wiadomości | CrypS.

Binance integruje swój portfel Web3 z Solaną i zapowiada jeszcze więcej airdropów!

Partnerzy
Binance portfel Web3

Największa na świecie giełda kryptowalut – Binance – zintegrowała swój portfel Web3 z blockchainem Solana. Dzięki temu użytkownicy Binance Web3 Wallet (BWW) mogą teraz łatwiej wysyłać, odbierać i wymieniać tokeny w tej sieci.


  • Użytkownicy zyskują również dostęp do pakietu zdecentralizowanych aplikacji (dApps) z tego blockchaina,
  • Co więcej, popularyzację nowych funkcji wspierają nowe airdropy, które są przeznaczone wyłącznie dla użytkowników portfela.

Binance rozszerza funkcjonalności swojego portfela web3

Integracja z Solaną służy przekształceniu BWW w kompleksowy portfel wielowalutowy, który może zaspokoić coraz bardziej zróżnicowane potrzeby użytkowników w sektorze Web3. Najnowsze wdrożenie obejmuje dostęp do szerszej gamy sieci, w tym Bitcoina, EVM oraz Cosmos, możliwość handlu tokenami na Solanie czy korzystania ze zdecentralizowanych aplikacji opartych na tym blockchainie.

Wśród nowych DApps’ów obsługiwanych przez portfel Web3 od topowej giełdy znalazły się: Drift, Dual Finance, Jito, Jupiter, Magic Eden, MarginFi, Orca, PsyOptions, Pyth Network i Raydium.

Ponadto ich liczba ma się niebawem znacząco zwiększyć. Wszystkimi tymi aplikacjami można od teraz zarządzać przez świeżo uruchomione w portfelu „Centrum dApp”, które umożliwia łatwe wchodzenie w interakcje ze wszystkimi aplikacjami dostępnymi przez BWW.

Binance portfel Web3 Solana

Integracja z Solaną to kolejne w ostatnim czasie znaczące usprawnienie dodane do portfela Web3 od Binance, który miał swoją premierę pod koniec zeszłego roku. Tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy firma wdrożyła w portfelu takie funkcje, jak:

  • Binance Inscriptions Marketplace – umożliwiające tworzenie i handel inskrypcjami;
  • Wprowadzenie Inscriptions Accelerator – zasilany przez akcelerator transakcji BTC i mający na celu skrócenie czasu oczekiwania na transakcje;
  • Dodanie obsługi tokenów ERC-404 – co zwiększyło wachlarz tokenów dostępnych dla użytkowników BWW;
  • Integracja różnych sieci, takich jak Blast, Manta, ZetaChain, Metis, Scroll i zkFair – zapewniająca różnorodne funkcje w ramach portfela;
  • Rozszerzenie zakresu zintegrowanych aplikacji na platformie – w samym lutym dodano 24 nowe aplikacje.

Nowe airdropy tokenów Radiant i Solana

W ramach promocji swojego portfela Web3, Binance rozpoczął nowy airdrop tokenów Radiant Capital (RDNT) o wartości  85 000 USD. Potrwa on do 25 marca. Jest on dostępny wyłącznie dla użytkowników portfela BWW. Wszystkie istotne informacje znajdziecie w tym miejscu.

Firma zapowiedziała także ekskluzywny airdrop tokenów od Solana dla nowych oraz istniejących użytkowników Binance. Więcej szczegółów na temat tego airdropu zostanie wkrótce ujawnionych na koncie Binance na platformie X, tak więc warto je obserwować.

Binance portfel Web3reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.