Binance dodaje nowe sieci do swojego walleta i ogłasza potężny airdrop! | Wiadomości | CrypS.

Binance dodaje nowe sieci do swojego walleta i ogłasza potężny airdrop!

Karolina Kropopek

Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem dziennego wolumenu obrotów poinformowała o integracji kilku sieci blockchain ze swoim portfelem kryptograficznym osadzonym w jej aplikacji.


Binance Web3 Wallet zaprojektowany w celu wzmocnienia pozycji użytkowników w świecie zdecentralizowanych finansów (DeFi) jest kompatybilny z siecią Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE) i Sei Network (SEI).

Binance dodaje nowe udogodnienia do portfela

Czołowa giełda wirtualnych walut określa Binance Web3 Wallet jako „najbardziej zaawansowany portfel kryptowalutowy” w swojej klasie. “Narzędzie” to umożliwia teraz swoim użytkownikom wysyłanie kryptowalutowych aktywów “z” i “do” sieci Bitcoia, Bitcoin Cash, Litecoina, Dogecoina i Sei Network.

Należy dodać, iż portfel od Binance służy za “cyfrową bramę” dla zdecentralizowanych aplikacji (dApps). Pozwala on na zarządzanie swoimi wirtualnymi walutami, wymianę wirtualnych walut w różnych sieciach, uzyskiwanie zwrotów i interakcję z różnymi platformami blockchain w bezpieczny i bezproblemowy sposób.

Co więcej, Binance Web3 Wallet wykorzystuje technologię MPC, aby dać użytkownikom pełną kontrolę nad ich aktywami. Dodatkowo oferuje on korzyści, takie jak obsługa klienta 24/7.

Ogłoszenie airdropu

We wtorek (tj. 5 grudnia br.) Binance poinformował również o airdropie aktywów cyfrowych o wartości 500 tys. dol. Osoby, które dokonały co najmniej jednej wymiany za pośrednictwem Binance Web3 Wallet przed końcem 2023 r., mogą wziąć w nim udział.

Zgodnie z warunkami losowania, zwycięzcy otrzymają część nagrody, która waha się od 1 SHIB (około 0,000009 dol.) do 1 BTC (około 42 tys. dol. w momencie publikacji).

Czołowa giełda chce zachęcić do siebie klientów?

Po tym, gdy na rynku kryptowalut pojawiły się widoczne wzrosty, Binance postanowił wprowadzić handel bez opłat spot i margin dla 6 par handlowych. Promocja ta dotyczy: BNB/FDUSD, DOGE/FDUSD, ETH/FDUSD, LINK/FDUSD, SOL/FDUSD i XRP/FDUSD.

Wydaje się, że platforma ta stara się zapewnić jak najlepsze warunki dla swoich klientów. Niewątpliwie jej wizerunek mógł zostać nadszarpnięty po tym, gdy została ona ukarana wysoką grzywną przez amerykański rząd. W ramach ugody ze stanowiska dyrektora generalnego w Binance ustąpił także Chnagpeng Zhao.

W obecnym roku na skutek licznych ataków ze strony regulatorów wspomniana giełda doznała silnych odpływów kryptowalut. Oczywiście nie tylko ona znalazła się na celowniku amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). W listopadzie br. również Kraken został oskarżony o prowadzenie działalności jako niezarejestrowana giełda papierów wartościowych.
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.