Binance wyłącza opłaty dla handlu 6 kryptowalutami z TOP15 | Wiadomości | CrypS.

Binance wyłącza opłaty dla handlu 6 kryptowalutami z TOP15

Redaktor: Albert Czajkowski
Trading na Binance

W samym środku gwałtownego wzrostu na rynku wirtualnych walut znana giełda postanowiła wprowadzić handel bez opłat spot i margin dla 6 altcoinów w parze do stablecoina FDUSD.


Do grona kryptowalut, których dotyczy to ogłoszenie, należą: ether (ETH), xrp (XRP), binance coin (BNB), solana (SOL), dogecoin (DOGE) i chainlink (LINK).

Binance wychodzi z “promocją” dla handlowców

Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem dziennego wolumenu obrotu ogłosiła we wtorek (tj. 5 września br.), że zamierza uruchomić handel bez opłat dla 6 różnych altcoinów w parze do FDUSD.

Podobna promocja związana z handlem wspomnianym stablecoinem bez opłat była dostępna w ramach jego debiutu na Binance który nastąpił w lipcu br. Warto również wspomnieć, iż został on dodany na tę platformę w odpowiedzi na zakończenie wsparcia binance USD (BUSD) ze względu na represje regulatorów ze Stanów Zjednoczonych.

Wedle oczekiwań nowa inicjatywa z 6 parami handlowymi z zerowymi opłatami wejdzie w życie 8 grudnia br. o godzinie 00:00 czasu UTC. Okres jej ważności obowiązywał będzie do odwołania.

Sprawdź szczegóły oferty tutaj.

Ograniczenia dot. nowej oferty

Obok pary handlowe BNB/FDUSD, DOGE/FDUSD, ETH/FDUSD, LINK/FDUSD, SOL/FDUSD i XRP/FDUSD będą wyłączone z innych promocji i rabatów obowiązujących na giełdzie.

Co więcej, wolumen obrotu wspomnianymi parami handlowymi nie będzie brany pod uwagę przy obliczaniu wolumenu poziomu VIP. Dodatkowo nie będzie uwzględniany w żadnych programach dostawców płynności, jeśli takie istnieją.

Binance zaznaczył również, że zdyskwalifikuje wszystkie podejrzane transfery obejmujące m.in. wash trading oraz wykazujące cechy handlu “self-dealing” lub innych manipulacji na rynku.

Inne okazje dla traderów

Wspomniana giełda przygotowała również automatycznie przyznawane jednogodzinne zwolnienie z opłat odsetkowych użytkownikom, którzy pożyczają którąkolwiek z następujących kryptowalut: BTC, DOGE, ETH, GALA, GMT, LINK, MATIC, ORDI, SEI, SOL, TIA i XRP za pomocą Binance Margin w okresie trwania kampanii.

Trading na Binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.