Binance dodaje nowe opcje do handlu z dźwignią 125x i ogłasza promocję | Wiadomości | CrypS.

Binance dodaje nowe opcje do handlu z dźwignią 125x i ogłasza promocję

Jacek Walewski

Giełda Binance robi wiele, by zadowolić swoich klientów. Teraz ogłosiła wprowadzenie u siebie kontraktów z depozytem zabezpieczającym w USDC na popularne kryptowaluty, takie jak ether (ETH), solana (SOL) i XRP.


  • Binance oferuje nowe kontrakty – z depozytem zabezpieczającym w USDC.
  • Nowa oferta zostanie początkowo obudowana systemem zniżek dot. opłat transakcyjnych.
  • Wszystko ma miejsce w szczególnym dla firmy czasie.

Binance i nowe kontrakty

Od razu dodajmy, że wprowadzenie nowych par handlowych będzie gratką zwłaszcza dla ludzi, którzy lubią inwestować z ogromnymi emocjami w tle. Dodano do nich dźwignię 125x. Nowa oferta zacznie obowiązywać 3 stycznia 2024 r. o godzinie 12:30 (UTC).

Wszystko dzieje się po dodaniu przez Binance par handlowych XRP i ADA, które sparowano z USDC.

Aby dodatkowo zachęcić klientów do skorzystania z kontraktów futures z depozytem zabezpieczającym USDC, Binance Futures oferuje 10% promocyjnej zniżki na opłaty transakcyjne na wszystkie transakcje w określonym okresie. Promocja trwa od 3 stycznia 2024 roku do godziny 12:30. (UTC) do 3 kwietnia 2024 r. o godzinie 12:30 (UTC).

Dla użytkowników, którzy zdecydują się opłacić swoje opłaty transakcyjne za pomocą BNB na platformie Binance Futures dojdzie jeszcze 10% rabatu w ramach promocyjnej opłaty transakcyjnej dla kontraktów futures z depozytem zabezpieczającym w USDC. Ów rabat to dodatkowy bonus oprócz istniejącej już 10-procentowej zniżki. Mowa więc o podwójnej obniżce!

Sprawdź promocję tutaj!

Problemy Binance

Wszystko dzieje się w szczególnym momencie. Binance ściera się z SEC. Regulator twierdzi, że firma oferowała handel niezarejestrowanymi papierami wartościowymi (czytaj: niektórymi kryptowalutami).

Stąd też zapewne zadecydowano o wycofaniu z giełdy paru par rynku spot powiązanych z funtem brytyjskim (GBP), takich jak ADA, BTC, DOGE i XRP. Firma stara się chyba jakoś dogadać z władzami poszczególnych krajów, by nie narażać się już na procesy.

Trwające dochodzenia prowadzone przez Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych (DOJ) i SEC wytworzyły już jednak wokół firmy atmosferę niepewności. Giełda zapłaciła też wysoką, paromiliardową karę. Z roli CEO odwołano CZ (który też został ukarany karą finansową).
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.