Base Dawgz zarabia 300 tys. dolarów w kilka godzin. Co zapewnia przedsprzedaż tego tokena? | Wiadomości | CrypS.

Base Dawgz zarabia 300 tys. dolarów w kilka godzin. Co zapewnia przedsprzedaż tego tokena?

Autor: Reklama

Base Dawgz, nowa memecoin oparty o sieć Base, wystartował właśnie ze swoją przedsprzedażą, która w ciągu kilku godzin zebrała ponad 300 000 dolarów. Tak udany start ICO wywołał na rynku ogromną ciekawość.


Zarówno kryptowalutowi eksperci, jak i zwykli entuzjaści memecoinów zastanawiają się czy Base Dawgz może być następnym tokenem, którego popularność wybuchnie i wyniesie go na poziom zysków 1000x? Poniżej analizujemy projekt i próbujemy odpowiedzieć na to pytanie.

Czy Base Dawgz to najlepszy mememecoin na Base?

Base Dawgz to nowy memecoin działający na sieci Base, rozwiązaniu warstwy 2 dla blockchaina Ethereum. Jedną z jej kluczowych cech projektu jest jego interoperacyjność na wielu sieciach, w tym Base, Ethereum, Polygon, Avalanche, Solana i BNB Chain.

Ta możliwość pozwala użytkownikom na przełączanie się i przelewanie tokenów Base Dawgz między sieciami bez ponoszenia dodatkowych opłat, co rozszerza zasięg i potencjalne zastosowania tej kryptowaluty.

base dawgz 1

Po przedsprzedaży, posiadacze tokenów będą mieli możliwość uczestniczenia w stakingu, co pozwoli im zarobić dodatkowe tokeny $DAWGZ w formie pasywnego dochodu. Warto jednak warto zauważyć, że staking jest obecnie dostępny tylko na sieci Ethereum i nie zostały jeszcze podane informacje o nagrodach za staking.

Innym kluczowym aspektem Base Dawgz jest jego funkcja share-to-earn. Strategia marketingowa projektu obejmuje system, w którym użytkownicy mogą zdobywać punkty za udostępnianie treści związanych z $DAWGZ w mediach społecznościowych.

Punkty te można wymieniać na dodatkowe tokeny $DAWGZ, co zachęca do zaangażowania społeczności i promocji.

Tokenomika Base Dawgz przedstawia się następująco: całkowita podaż tokenów $DAWGZ wynosi 8 453 000 000. Pulę tą podzielono na kilka kategorii: 40% przeznaczono dla inwestorów przedsprzedażowych i na płynność, 20% na staking i płynność, 15% na marketing, zaś 10% na notowania.

Roadmap projektu: czy Base Dawgz czeka świetlana przyszłość?

Projekt Base Dawgz nakreślił mapę drogową z kilkoma fazami. W pierwszej fazie, nazywanej Base Grab, projekt uruchomił swoją obecność w mediach społecznościowych i stronę internetową. Twórcy wdrożyli również w życie inteligentne kontrakty, co zakończyło się rozpoczęciem przedsprzedaży.

base dawgz 2

Druga faza, o nazwie Milk Run, skupi się na audycie kontraktów w celu zapewnienia pełnej transparentności projektu, rozwoju społeczności, rozpoczęciu działań marketingowych i rozszerzeniu zasięgu w mediach społecznościowych.

W trzeciej fazie, zatytułowanej Scramble, projekt ma na celu zabezpieczenie notowań na zdecentralizowanych giełdach (DEX), jak również na popularnych platformach śledzących kryptowaluty, takich jak CoinMarketCap i CoinGecko.

Dodatkowo, twórcy Base Dawgz planują dostarczyć tak zwany Birdeye Update, który odniesie się od aktualizacji i rozwoju projektu na dalszym etapie.

Czwarta faza o tytule Cherub, obejmuje nagrody dla społeczności, kontynuowane działania marketingowe, notowania na scentralizowanych giełdach (CEX) i plany na przyszły rozwój.

Strategia marketingowa: jak Base Dawgz zdobywa serca fanów?

Marketing będzie odgrywał kluczową rolę w sukcesie Base Dawgz. Twórcy projektu mają zamiar uruchomić specjalną kampanię marketingową o nazwie Be Social for Airdrop, w której użytkownicy będą mogli zaangażować się w sieci społecznościowe na X (dawnym Twitterze).

Poprzez tworzenie i udostępnianie treści, użytkownicy zdobędą punkty, które można będzie wymienić na tokeny $DAWGZ po zakończeniu przedsprzedaży.

base dawgz 3

Zespół stojący za Base Dawgz już zaczął budować swoją obecność na X i Telegramie. Dodatkowo, twórcy nawiązali współpracę z różnymi witrynami medialnymi związanymi z rynkiem krypto. O projekcie wspominały tak renomowane portale branżowe jak Finbold, Cryptonews i wiele innych.

Podsumowanie: czy Base Dawgz to następny hit z psem rasy Shiba Inu

Memecoiny z wizerunkiem Doge’a, czyli psa rasy Shiba Inu, historycznie radziły sobie bardzo dobrze. Oczywiście nie każdemu projektowi jest pisany ogromny sukces w skali tokenów $DOGE lub $SHIB. Base Dawgz to jednak nie zwykły memecoin bez użyteczności.

Za sprawą niezwykłych aspektów dot. użyteczności i funkcji takich jak interoperacyjność międzyłańcuchowa, czy unikalny model Share-to-Earn projekt ma szansę stanąć w szranki nawet z gigantami rynku.

Wielu ekspertów przewiduje, że Base Dawgz ma potencjał, aby stać się najgorętszym memecoinem do kupienia na sieci Base. Czy moneta odniesie aż tak wielki sukces i ugruntuje swoją pozycję jako jednego z najlepszych memecoinów? Aby się przekonać, musimy poczekać. 


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.