StealthEX - czyli anonimowe swapy kryptowalut bez rejestracji | CrypS.

StealthEX – czyli anonimowe swapy kryptowalut bez rejestracji

3 min
Albert Czajkowski

stealthex Giełda

W dynamicznie rozwijającym się świecie kryptowalut, StealthEX przemawia do inwestorów swoją prostotą i naciskiem na prywatność. Jako bezpieczna i niezależna platforma do wymiany kryptowalut, StealthEX umożliwia wymianę ponad 1000 różnych aktywów bez konieczności rejestracji, stawiając na pierwszym miejscu anonimowość swoich użytkowników. Czym jest StealthEX? Jakie ma wady i zalety? Sprawdźmy!

Jak działa StealthEX?

StealthEX (strona: stealthex.io) cechuje się prostym i intuicyjnym interfejsem, który ułatwia proces wymiany kryptowalut. Aby dokonać transakcji, wystarczy wybrać interesujące nas aktywa z rozwijanego menu, zdecydować o ilości wymienianych jednostek, a następnie podać adres portfela, na który mają trafić nowe monety. StealthEX automatycznie szuka najlepszego kursu na różnych giełdach i przeprowadza wymianę za nas. Cały proces zazwyczaj kończy się w ciągu 30 minut, po których nowe kryptowaluty pojawiają się w wyznaczonym portfelu.

Nie można zapomnieć o możliwości zakupu wybranych kryptowalut za pomocą waluty fiat. Obsługiwane są popularne monety, takie jak Bitcoin, Ethereum, Tron, Algorand i inne. StealthEX współpracuje z partnerem Mercuryo, który pozwala na realizację płatności kartą. Wymaga to jednak weryfikacji tożsamości, co może stanowić pewne ograniczenie dla osób ceniących sobie pełną anonimowość.

Kolejnym atutem platformy StealthEX jest jej obsługa klienta, działająca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odpowiedź na zapytanie poprzez czat na żywo można otrzymać w ciągu zaledwie minuty, co stanowi rzadkość w branży. Oprócz tego, użytkownicy mają do dyspozycji adres email do wsparcia, formularz online oraz możliwość kontaktu poprzez Telegram. StealthEX prowadzi również kanał na YouTube, gdzie znajdują się tutoriali i informacje o platformie.

Zaletą StealthEX jako giełdy nie przechowującej depozytów jest zwiększone bezpieczeństwo użytkowników. Działa ona jako pośrednik, nie przechowując kryptowalut w swoim portfelu. Partnerzy giełdowi, z którymi współpracuje StealthEX, to renomowane platformy takie jak Binance, Kucoin i HitBTC, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa. Ponadto, z racji tego, że StealthEX nie wymaga od swoich użytkowników dostarczania danych identyfikacyjnych podczas wymiany kryptowalut, minimalizuje ryzyko kradzieży tożsamości.

Prowizje na platformie

Prowizje StealthEX za transakcje wynoszą 0,4% wartości wprowadzonej kryptowaluty. Trzeba jednak pamiętać również o opłatach sieciowych, często nazywanych “gas fees” w świecie krypto. Koszty te zależą od konkretnej kryptowaluty, ilości transakcji oraz obciążenia danej sieci blockchain. Pomimo tej zmienności, StealthEX zapewnia pełną transparentność kosztów, przedstawiając użytkownikom łączną kwotę, jaką otrzymają po odliczeniu wszystkich opłat.

Wygodny interfejs i bezpieczeństwo

StealthEX oferuje swoim użytkownikom wiele korzyści. Przede wszystkim zapewnia ona wzmożoną prywatność, dzięki anonimowym transakcjom krypto-krypto i ustalaniu limitów maksymalnych dla wymiany kryptowalut. Platforma jest przyjazna dla początkujących, a jej minimalistyczny design pozwala skupić się na głównym zadaniu, jakim jest wymiana kryptowalut. StealthEX oferuje również materiały edukacyjne na temat krypto, blockchaina, inwestycji i górnictwa kryptowalut, co jest dodatkowym atutem dla nowych i doświadczonych traderów.

W kwestii doświadczenia użytkownika, StealthEX prezentuje się bardzo dobrze. Mimo braku niektórych zaawansowanych funkcji, jak narzędzia analityczne czy interaktywne wykresy, świetnie spełnia swoje podstawowe zadanie – pozwala na skuteczną i anonimową wymianę kryptowalut. Dodatkowo do wersji webowej serwisu, StealthEX wydał nową, przyjazną dla użytkownika, mobilną aplikację, która umożliwia użytkownikom przeprowadzanie wymiany kryptowalut w dowolnym miejscu na świecie.

StealthEX konkuruje z wieloma innymi platformami, które oferują swoje unikalne funkcje. Giełdy kryptowalut, takie jak Binance, Coinbase czy Kraken, przyciągają inwestorów poszukujących zaawansowanych narzędzi analitycznych oraz szerszego wyboru aktywów do inwestowania za pomocą waluty fiat. Oferują również niższe prowizje. Mimo to łatwość, szybkość i anonimowość wymiany, jaką oferuje ta platforma, są dla niektórych użytkowników dużo bardziej istotne.

Jak korzystać ze StealthEX?

Chcesz przetestować platformę w praktyce? Wystarczy, że przejdziesz na witrynę StealthEX.io i będziesz postępował zgodnie z poniższą instrukcją wideo:

Podsumowując, StealthEX to doskonała platforma dla osób poszukujących prostego sposobu na wymianę kryptowalut i zachowanie prywatności. Oferuje ona responsywną obsługę klienta, intuicyjny interfejs użytkownika i rozsądne prowizje, co czyni ją atrakcyjną opcją dla inwestorów na każdym poziomie doświadczenia.

stealthex

StealthEX - FAQ

Czym jest StealthEX?

StealthEX to platforma SWAP do wymiany kryptowalut, która nie wymaga rejestracji. Zapewnia ona użytkownikom możliwość zakupu kryptowalut za pomocą waluty fiat oraz wymiany monet i tokenów między różnymi giełdami.

Jak dokonać wymiany na StealthEX?

Proces wymiany kryptowalut na StealthEX jest prosty i intuicyjny. Użytkownik musi wybrać kryptowaluty do wymiany, określić ilość, a następnie wprowadzić adres portfela, na który mają trafić środki. Po zakończeniu tych kroków, StealthEX przeprowadza transakcję, szukając najlepszej stawki na różnych giełdach.

Jakie kryptowaluty mogę zakupić na StealthEX?

StealthEX oferuje możliwość wymiany ponad 1000 kryptowalut, w tym tych najpopularniejszych jak Bitcoin, Ethereum, Tron, Algorand, Basic Attention Token, Binance USD, Bitcoin Cash, Dai i Tether. Platforma planuje dodanie większej ilości kryptowalut w najbliższej przyszłości.

Czy StealthEX jest bezpieczny?

Tak, StealthEX jest bezpieczny. Jest to giełda nie posiadająca władzy nad środkami użytkowników (non-custodial), co oznacza, że nie przechowuje ona kryptowalut swoich użytkowników. Partnerzy giełdowi, z którymi współpracuje StealthEX, to renomowane platformy takie jak Binance, Huobi, Kucoin i HitBTC.

Ile kosztuje korzystanie z StealthEX?

StealthEX pobiera prowizję w wysokości 0,4% od wartości wprowadzonej kryptowaluty. Użytkownicy muszą jednak także uwzględnić opłaty sieciowe, które zależą od konkretnej kryptowaluty, ilości transakcji oraz obciążenia danej sieci blockchain.

Czy StealthEX ma aplikację mobilną?

Tak, platforma posiada aplikację mobilną, na której można również przeprowadzać transakcje oraz korzystać z dodatkowych narzędzi.

Czy StealthEX oferuje obsługę klienta?

Tak, StealthEX oferuje obsługę klienta 24/7, a użytkownicy mogą skontaktować się z platformą za pośrednictwem e-maila, formularza online lub Telegramu.reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.