Kryptowalutowy Black Friday! Ledger -40%, Trezor -20% [8 ofert] | CrypS.

Kryptowalutowy Black Friday! Ledger -40%, Trezor -20% [8 ofert]

3 min
Michał Misiura

sprawdź kryptowalutowe promocje z okazji black friday Kryptowaluty

Wśród promocji z okazji Black Friday, możemy znaleźć także propozycje dla kryptomaniaków. W tym roku zniżki zaproponowali m.in. producenci portfeli sprzętowych Ledger, Trezor i Coldcard. To jednak nie jedyne ciekawe oferty, z których możemy skorzystać w tym tygodniu.

Uwaga – promocja dotyczy roku 2021, promocje z okazji Black Friday na rok 2022 znajdziesz tutaj.

Ledger: promocja 40% na Ledger Nano X i Ledger Nano S

promocja na ledgera -40 % black friday

Kiedy: od 23 do 30 listopada 2021

Promocja Ledgera z okazji Black Friday działa przy zakupie maksymalnie 5 sztuk modeli Ledger Nano X i Ledger Nano S.

Aby skorzystać ze zniżki wystarczy wpisać hasło BLACKFRIDAY20 w miejscu na kod rabatowy, podczas procedury zakupu.

PRZEJDŹ NA STRONĘ LEDGERA

 

 

 


Trezor: 20% zniżki na wszystko

Kiedy: 23 do 29 listopadapromocja na trezor 20% - black friday

Black Friday zagościł także w internetowym sklepie drugiego z najpopularniejszych producentów portfeli sprzętowych. Do 29 listopada możemy liczyć na 20% zniżki na wszystkie produkty od Trezora.

Oprócz portfeli sprzętowych Trezor T oraz Trezor One, kupimy także tańsze akcesoria oraz metalowe tabliczki do zapisywania kluczy i fraz, czyli Cryptosteel. Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu rabatowego – BLACKFRIDAY2020

PRZEJDŹ NA STRONĘ TREZORA


Coinkite: 15% zniżki na większość produktów

Kiedy: do północy (EST) 27 listopadasklep Coinkite z 15% zniżki na produkty z okazji black friday

Promocji z okazji Black Friday nie zabrakło również u producenta portfeli sprzętowych Coldcard i Opendime. W sklepie Coinkite znajdziemy zniżki do 15% na niemal cały asortyment. Poza portfelami sprzętowymi, tabliczkami do zapisywania seed’ów oraz metalowymi kapsułami ochronnymi należą do niego także koszulki, kubki i inne akcesoria.

PRZEJDŹ NA STRONĘ COINKITE

 

 


Ballet: zniżka 30% na REAL Bitcoin wallet

Kiedy: 23 do 28 listopadaballet black friday - 30% zniżki na real bitcoin

Ballet, w którego ofercie znajdują się kryptowalutowe vouchery, oferuje promocję w postaci 30% zniżki na pakiet REAL Bitcoin + REAL USD. W objętym rabatem zestawie znajdziemy dwie metalowe karty (w tym jedną pozłacaną), które pozwalają na bezpieczny zakup i przechowywanie kryptowalut.

PRZEJDŹ NA STRONĘ BALLET

 


TradingView: do 60% zniżki na subskrypcję

Kiedy: do 28 listopadapromocja na tradingview - black friday

Dzięki płatnym subskrypcjom, użytkownicy TradingView zyskują dostęp do większej liczby funkcjonalności i narzędzi pozwalających na sprawniejszą analizę rynkowych danych i wykresów. Z okazji Black Friday poza dużymi zniżkami na roczne pakiety Pro (40%), Pro+ (50%) i Premium (60%), kupujący zyskują także dodatkowy miesiąc za darmo.

ODWIEDŹ STRONĘ TRADINGVIEW


Binance: 100 000 USD do wygrania w konkursie

Kiedy: od 24 listopada do 1 grudniakonkurs binance z okazji czarnego piątku

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła konkurs, w ramach którego rozda 100 000 USD. Promocja dzieli się na dwie kategorie dla nowych i obecnych użytkowników. Posiadacze świeżo założonych kont muszą zakupić kryptowaluty warte 50 USD i zrobić minimum 50 USD wolumenu obrotu na dowolnych kontraktach terminowych typu spot. 40 wylosowanych zwycięzców otrzyma 50% zniżki na zakup bitcoinów wartych do 1000 USD.

Niespodzianki czekają także na starych użytkowników giełdy, którzy wygenerują przynajmniej 1000 dolarów wolumenu obrotu w parach spot lub margin trading. Nagrodzeni podzielą między siebie bitcoiny warte 30 000 USD lub otrzymają 20% zniżki na zakup kryptowalut.

PRZEJDŹ DO KONKURSU BINANCE

Binance zaoferował także zwrot 5 USDT za zakup kryptowalut o wartości powyżej 20 USDT. Promocja trwa do 3 grudnia. Zwrotu na konta użytkowników wpłyną do 13 grudnia. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROMOCJI


BitBay: bezprowizyjny handel w parach z tetherem

Kiedy: od 23 listopada do 13 grudniabitbay oferuje brak prowizji za handel w parach z usdt

Z okazji czarnego piątku, giełda BitBay wprowadziła promocyjny brak prowizji na handel w parach z tetherem. Zerowe opłaty dotyczą: USDT/BTC, USDT/ETH, USDT/LTC oraz USDT/LINK  i będą obowiązywać przez 3 tygodnie.

ODWIEDŹ STRONĘ GIEŁDY BITBAY


NordVPN: 68% zniżki + 3 miesiące za darmo

Kiedy: do dziś (24 listopada) do godziny 22:20 nordvpn - promocja na 2 letni pakiet z okazji czarnego piątku

Wśród okazji związanych z Black Friday pojawiła się także promocja od NordVPN. Nowi klienci mogą skorzystać z 68% zniżki na 2-letni plan, dzięki któremu zyskają większą prywatność w sieci. Dzięki temu miesięczny koszt usługi wyniesie tylko 3,15 euro. Dodatkowo NordVPN dokłada do pakietu 3 darmowe miesiące. Aby skorzystać z promocji wystarczy wybrać promocyjny plan i przejść do opcji płatności.

ODWIEDŹ STRONĘ NORDVPN

sprawdź kryptowalutowe promocje z okazji black friday
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.