Black Friday na portfele Ledger i Trezor (zniżki do -30%) | Wiadomości | CrypS.

Black Friday na portfele Ledger i Trezor (zniżki do -30%)

Albert Czajkowski
ledger i trezor black friday promocje 2022

Producenci najpopularniejszych portfeli sprzętowych ogłosili promocje z okazji Black Friday, które potrwają od wczoraj (21.11.2022) do poniedziałku (28.11.2022). Obie promocje nieco się różnią, gdyż w przypadku Ledgera, otrzymamy za zakup cashback w formie BTC, natomiast w przypadku Trezor możemy skorzystać z tradycyjnej 30% zniżki.

Promocje na Ledger Nano X i S

Ledger podszedł do tegorocznej promocji w nieco mniej standardowy sposób. Mianowicie kupując model Nano X lub Nano S, otrzymamy wraz ze sprzętem kartę podarunkową na bitcoiny!

  • Kupując Ledger Nano X, otrzymasz bitcoiny o wartości $30 (równowartość 20% zniżki) / cena 686 zł ~ €145 .
  • Kupując Ledger Nano S, otrzymasz bitcoiny o wartości $20 (równowartość 25% zniżki) / cena 356 zł ~ €75.

Niestety z racji na duże zainteresowanie promocją ledger zakończył ją przedwcześnie, a w zamian zaoferował nowy kod zniżkowy na 10% na wszystkie produkty w sklepie. Będzie on obowiązywał do końca poniedziałku (28.11.2022).

Kod zniżkowy: BLACKFRIDAY10

Z promocji możesz skorzystać w oficjalnym sklepie Ledger (link).


30% zniżki na portfele Trezor

Drugi popularny producent portfeli sprzętowych, czyli Trezor, przygotował zniżkę procentową na Trezor model T i S. Tutaj jednak promocje również różnią się w zależności od modelu portfela.

  • Trezor Model T został przeceniony o 15% z €269.37 na €228.90
  • Trezor Model S został przeceniony o 30% z €84.87 na €59.41

Z promocji możesz skorzystać w oficjalnym sklepie Trezor (link).

Szał na portfele sprzętowe

Portfele sprzętowe rozchodzą się ostatnio jak ciepłe bułeczki za sprawą upadku FTX. Wielu posiadaczy kryptowalut postanowiło przenieść swoje środki na własne portfele w obawie przed dalszymi upadkami giełd. My przypominamy po raz kolejny, nie Twoje klucze, nie Twoje kryptowaluty…

Nie musisz trzymać ich na portfelu sprzętowym, warto jednak trzymać je na własnym portfelu, na którym mamy pełną kontrolę.

ledger i trezor black friday promocje 2022reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.