Arthur Hayes wycofuje blisko 10 mln USD ze stakingu PENDLE | Wiadomości | CrypS.

Arthur Hayes wycofuje blisko 10 mln USD ze stakingu PENDLE

Arthur Hayes

Arthur Hayes, współzałożyciel giełdy BitMEX, wywołał poruszenie w świecie kryptowalut, wycofując z usługi stake’owania 1,55 miliona tokenów Pendle (PENDLE) o wartości 9,41 miliona dolarów. Decyzja ta budzi obawy o potencjalną chęć sprzedaży tej wirtualnej waluty.


  • Arthur Hayes wycofał z usługi stake’owania 1,55 miliona tokenów PENDLE o wartości 9,41 miliona dolarów, co stwarza presję na spadek ceny tej wirtualnej waluty,
  • Wspomniany przedsiębiorca posiada 1,69 miliona tokenów PENDLE, co generuje dla niego niezrealizowany zysk w wysokości około 6,46 miliona dolarów.

Tokeny PENDLE w rękach Arthura Hayesa

Arthur Hayes, były CEO BitMEX-a, usuwając z usługi stake’owania 1,55 miliona tokenów Pendle (PENDLE) o wartości 9,41 miliona dolarów, wywołał falę dyskusji i niepokoju w społeczności kryptograficznej.

Inwestor ten, posiada łącznie 1,69 miliona tokenów PENDLE. Potencjalna sprzedaż z jego strony wpłynęłaby mocno na cenę tej kryptowaluty. 

Społeczność kryptograficzna zareagowała na tę zmianę niedźwiedzim nastrojem, obawiając się, że wspomniany przedsiębiorca może wkrótce sprzedać swoje coiny PENDLE.

Warto jednak zauważyć, iż średnia cena zakupu tokenów przez Arthura Hayesa wynosiła 2,24 dolara za sztukę, co oznacza, że aktualnie ma on w nich niezrealizowany zysk w wysokości około 6,46 miliona dolarów!

Reakcje i implikacje rynkowe

Najnowszy ruch dokonany przez Arthura Hayesa wzbudził liczne dyskusje na temat przyszłości tokena Pendle. Chociaż wspomniana zmiana lokalizacji funduszy była interpretowana przez niektórych jako oznaka nadchodzącej wyprzedaży, inni członkowie społeczności kryptograficznej wyrazili odmienne zdanie.

Jeden z użytkowników podkreślił, że Arthur Hayes zaledwie pięć dni wcześniej zakupił dodatkowe 600 tysięcy tokenów PENDLE po średniej cenie 6,15 dolara. Argumentował, iż przedsiębiorca ten nie miałby powodu do sprzedaży swoich tokenów zaraz po ich zakupie po wyższej cenie.

PENDLE i jego rola w DeFi

Token PENDLE jest powiązany z protokołem Pendle Finance (Pendle.fi), który umożliwia użytkownikom tokenizację i handel przyszłymi zyskami.

Arthur Hayes kilkakrotnie wyrażał swoje poparcie dla Pendle.fi, podkreślając jego potencjał jako kluczowej giełdy instrumentów pochodnych w przestrzeni DeFi.

Cena tokena PENDLE osiągnęła najwyższy poziom około 7,52 dol. w kwietniu br. W chwili pisania tego tekstu wspomniana wirtualna waluta handluje w pobliżu 5,96 dol. za monetę. Oznacza to spadek o 20% od rekordu wszech czasów. 

Arthur Hayesreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.