Airdrop Arbitrum (ARB): Jak odebrać? | Wiadomości | CrypS.

Airdrop Arbitrum (ARB): Jak odebrać?

Redaktor: Michał Misiura
arbitrum co to jest

23 marca projekt Arbitrum rozda tokeny ARB wśród członków swojej społeczności. Posiadacze ARB będą mogli głosować na kluczowe decyzje dotyczące Arbitrum One i Arbitrum Nova. Firma podała w oświadczeniu, że airdrop trafi do osób, które korzystały z sieci w ciągu ostatniego roku.


CEO Offchain Labs, twórca Arbitrum, Stephen Goldfeder powiedział:

Celem wydania tokena jest przekazanie kontroli członkom społeczności i zidentyfikowanie prawdziwych uczestników, którzy są nadal aktywni. Moim zdaniem jest to jedyny sposób na decentralizację.

Dystrybucja tokenów ARB

W oświadczeniu powiedziano, że 11,5% podaży tokenów zostanie przekazane użytkownikom Arbitrum, a pozostałe 1,25% trafi do DAO w ekosystemie Arbitrum i Protocol Guild. Pozostałe tokeny trafią do skarbca kontrolowanego przez nowe Arbitrum DAO, które pozwoli właścicielom ARB głosować nad podziałem środków. 44% pójdzie do inwestorów i pracowników Offchain Labs.

Snapshot do airdropu został wykonany kilka tygodni temu. Współpracowaliśmy w tym celu z firmą Nansen. Już dziś możecie sprawdzić swoje salda, a tokeny otrzymacie w ciągu tygodnia. – potwierdził Goldfeder.

Dodał, że Offchain Labs nie porozumiał się z żadną scentralizowaną giełdą, aby notować token Arbitrum.

Sprawdzić czy należy ci się airdrop arbitrum możesz na tej stronie po prostu podłączając portfel: https://arbitrum.foundation/

arbitrum co to jestreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.